2. Polsko hodnocení hotelů
  3. Slezské vojvodství hodnocení hotelů
  4. Tychy hodnocení hotelů
Polsko Tychy Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Hotel Daria Průměrné hodnocení: 8,4

„Výborný poměr cena a kvalita. Lokalita sice není úplně top, ale plně to vynahradí příjemné prostředí hotelu. Skvělý personál a snídaně.“

• Arena Hotel Spa & Wellness Průměrné hodnocení: 8,6

„Úžasný hotel. Skvělé snídaně. Perfektní wellness. Vstřícný a příjemný personál.“

• Hotel Daria Průměrné hodnocení: 8,4

„Velmi příjemné, čisté ubytování blízko centra Snídaně formou bufetu vynikající, milá obsluha a v restauraci jsme se dobře najedli. Na pokoji vana s vířivkou, celý apartmán prostorný,hotel v klidné části s parkováním, WiFi zdarma Za mě by měl mít 4* Moc jsme byli spokojeni a rádi se vrátíme, pakliže bude cesta“

„Krásné ubytování , výborná snídaně. A moc milý personál.“

• Hotel Daria Průměrné hodnocení: 8,4

„Snídaně pěkná a bohatá, pokoje ve standartní kvalitě.“

• U Józefa Průměrné hodnocení: 7,9

„Ubytování bylo v klidné části města.“

• Arena Hotel Spa & Wellness Průměrné hodnocení: 8,6

„Moc hezký hotel s wellnes, měli jsme pobyt s polopenzí. Snídaně bohaté, 3 chodové večeře vynikající a hodně velké porce, moc nás to překvapilo. Wellnes super, krásný, bazén, vířivka, několik saun a odpočívárna..v sobotu nas tam bylo pár, v neděli jsme tam byli sami. Další den akorát byla ne moc teplá výřivka. Moc jsme si pobyt užili. Doporučujeme.“

• Piramida Park Hotel & Wellness Průměrné hodnocení: 7,6

„Výborná snídaně, výběr, velikonoční nabídka“

„Čisté , příjemný personál , dobrý welnes“

• Arena Hotel Spa & Wellness Průměrné hodnocení: 8,6

„Spa perfektní, u polopenze nás hodně překvapila 3 chodová večeře (není pro ty, co jsou hodně vybíraví v jídle)“

25 nejlepších hotelů v destinaci Tychy