3. pomorskie – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  4. Malbork – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Polska Malbork Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Świetne miejsce na relaks. duże podwórko, na którym graliśmy w piłkę nożną i badmintona oraz robiliśmy grilla. jest wszystko dla komfortowego pobytu. W komentarzach pisali złe opinie o ciepłej wodzie, ale my nie mieliśmy takich problemów.”

• Spichlerz Malbork Ocena: 9,5

„Bardzo ładny design pokoju. Widać rękę zawodowego architekta. Nowy obiekt z pięknym widokiem na Nogat.”

• „Lokalizacja w samym centrum miasta, w zasięgu kilkuminutowego spacerku znajdowały się restauracje, lodziarnie i kawiarnie. No i bliskość zamku - widoczny z okna apartamentu, oddalony o kilkaset metrów. Dla jadących odpocząć i pozwiedzać zamek w Malborku - rewelacja.”

• „Klimat , czystość , wymiana pościeli”

• „Wszystko było jak najlepiej czyste i zadbane mieszkanie gospodarze super ładny widok na zamek blisko do centrum miasta nic ująć nic dodać było super pozdrowienia dla gospodarzy”

• „Zamek”

• „Właściwe wszystko. Mieszkanie czyste, przestronne, wystarczająco wyposażone, szafy, szafki, zmywarka, pralka, żelazko, nawet ekspres kolbowy, kawa, herbata itd. Parking pod domem no i bliziutko do zamku. Po prostu warunki przerosły moje oczekiwania 😊”

30 najlepszych obiektów na wynajem wakacyjny w mieście Malbork

na podstawie 6 198 opinii o obiektach na wynajem wakacyjny dodanych przez użytkowników Booking.com