3. warmińsko-mazurskie – opinie o hotelach

• Ocena dodana: 11 września 2023

Piekne,urokliwe miejsce...napewno wrocimy
    • Ze zwierzęciem
    • Apartament z 2 sypialniami

Wszystko czego trzeba,aby wypoczac...Cisza,spokoj,sauna,balia,czystosc,przywitanie...na najwyzszym poziomie 🙂

• Ocena dodana: 10 września 2023

Jestesmy zadowoleni,gospodarze super,postaramy sie wrocic ,polecamy

Cisza wokol

• Ocena dodana: 20 października 2022

Nie dotyczy

Pięknie położone czyste z gustem urządzone miejsce. Leśne spa jak wisienka na torcie. Wyposażenie domku przewyższyło nasze oczekiwania.

• Ocena dodana: 14 października 2022

Polecam!
    • Apartament z 2 sypialniami

Byłam w Rentynówce w październiku, tylko na 2 noclegi. Super zorganizowany jest kontakt z klientem, bezkluczowe wejścia (to bardzo lubię), rowery na miejscu, łódka, leśne spa, itd., to co pisze na ich stronie. Akurat była pełnia księżyca, wczesnym rankiem księżyc pięknie świecił nad stawami i unosiła się mgła, w wieczorem można było rozpalić w piecyku ogień i popatrzeć na palące się drewno. Mąż obok tarasu apartamentu znalazł 3 grzyby (zdrowe, jadalne), więc była jajecznica z grzybami na śniadanie. Nawet nie musiał iść do lasu obok. Siedząc na tarasie nie zaglądaliśmy na taras sąsiadów, ułożenie tarasów jest przemyślane. Mojemu dziecku najbardziej podobała się tyrolka. Dużo jeszcze można pisać, ale lepiej przekonajcie się sami, przyjeżdżając do Rentynówki.

• Ocena dodana: 10 października 2022

• Apartament z 3 sypialniami

Spokój, warunki, przystosowanie przestrzeni do wypoczynku z dziećmi.

• Ocena dodana: 20 września 2022

Bardzo dobre miejsce na spokojny odpoczynek w większym gronie.
    • Domek typu Superior

Domek bardzo dobrze wyposażony i komfortowy. Świetny teren wokół obiektu. Wszystko czyste i zadbane.

• Ocena dodana: 11 września 2022

• Domek z 3 sypialniami

Miejsce z dała od hałasu, z pięknym widokiem i klimatem. W świetnym guście i stylu wybudowane domki, wspaniała okolica.

• Ocena dodana: 16 sierpnia 2022

• Domek z 3 sypialniami

Piękna, cicha okolica, blisko do jeziora. Plaża mała ale i ludzi mało. Woda czysta. Teren obiektu piękny, wszystkiego pod dostatkiem. Domki czyste, nowe w pełni wyposażone. Z czystym sumieniem polecamy. Byliśmy grupa 6 znajomych i miejsce pod dostatkiem.

• Ocena dodana: 1 sierpnia 2022

• Apartament z 3 sypialniami

Fantastyczne miejsce, zrobione z pomysłem, bardzo dobry kontakt z właścicielką. W Rentynówce każdy znajdzie coś dla siebie, dla dzieci jest plac zabaw, dla amatorów wędkarstwa są stawy z niezłymi "sztukami" (syn złowił amura 3,7 kg i prawie 70 cm długości), można także pojeździć na rowerach czy poleżeć na hamakach w cieniu drzew. Sam apartament to również pierwsza liga, czysty, przestronny. Świetna baza wypadowa do zwiedzania Warmii i Mazur. Polecamy z czystym sumieniem.

• Ocena dodana: 25 lipca 2022

• Ze zwierzęciem
    • Apartament z 3 sypialniami

Spędziliśmy w Rentynówce dwa tygodnie, niestety tylko dwa. Miejsce urokliwe, bardzo spokojne. Komfortowe domki na dużym terenie w sąsiedztwie lasu. Pośrodku stawy, w którym można łowić ryby, pływać rowerkiem wodnym i łódką czy usiąść na ławeczce by podziwiać widoki i piękne zachody słońca. Bonusem załapaliśmy się na bardzo ciekawą wycieczkę po Gietrzwałdzie z właścicielką, panią Izą, która jest również przewodnikiem PTTK. Na miejscu dla gości przygotowane są rowery, które można wypożyczyć i zwiedzić okolicę a tyrolka dla dzieci jest dopełnieniem atrakcji.

• Ocena dodana: 16 lipca 2022

Idealnie!

Nie dotyczy!

Piękne miejsce, bardzo dobrze zorganizowane. Doskonałe na wypoczynek przez cały rok!

• Ocena dodana: 5 maja 2022

• Domek typu Superior

Bardzo fajne miejsce na odpoczynek.

Pobyt: maj 2022

• Ocena dodana: 13 września 2021

Fantastyczne miejsce na odpoczynek.
    • Domek typu Superior

Pięknie położony domek w spokojnej okolicy. Dobrze wyposażony i bardzo czysty. Świetny kontakt z właścicielką.

Pobyt: wrzesień 2021

• Ocena dodana: 7 czerwca 2021

• Apartament z 3 sypialniami

Miejsce doskonałe pod każdym względem. Apartamenty bardzo wygodne, przemyślane, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Teren dookoła niezwykle zadbany, dużo przestrzeni, goście w sąsiadujących apartamentach nie przeszkadzają sobie nawzajem. Dzieci mają się gdzie bawić, mogą też jeździć na rowerach dostępnych na miejscu. Piękna okolica, wszędzie blisko, w pobliżu mnóstwo restauracji a zaprzyjaźniona gospodyni piecze obłędne chleby i dostarcza na miejsce. Bajka!

Pobyt: czerwiec 2021

• Ocena dodana: 17 maja 2021

To był bardzo przyjemny czas z przyjaciółkami.
    • Apartament z 2 sypialniami

Nie mam pomysłu na to, co należałoby poprawić, wszystko było jak najbardziej OK!

Cudowna lokalizacja, mnóstwo przestrzeni i zieleni jednocześnie. Do domku przynależy taras ze stołem i krzesłami, huśtawka typu "bocianie gniazdo", palenisko oraz grill. Domek wewnątrz przestronny, czysty i bardzo ładnie urządzony. Kuchnia wyposażona we wszystkie potrzebne akcesoria do przygotowania posiłków. Przestronny salon ze stołem jadalnianym, ławą, fotelami oraz narożnikiem. Dodatkowo w salonie tzw. koza, z wcześniej przygotowanym drewnem, cudownie ogrzewająca i tworząca nastrojową atmosferę. Na dole łazienka z prysznicem. Na piętrze przytulne sypialnie, każda z łazienką i prysznicem.

Pobyt: maj 2021

• Ocena dodana: 29 maja 2023

• Apartament z 3 sypialniami

Spędziliśmy właśnie niesamowicie pobyt w uroczym apartamencie sosnowym i chciałabym podzielić się swoimi wrażeniami. To miejsce było prawdziwym rajem dla miłośników natury i spokoju. Oto moja recenzja. Po przyjeździe do domku na Mazurach od razu poczułam się jak w oazie spokoju. Otaczający go piękny krajobraz, stawy, pachnące lasy i świeże powietrze stworzyły idealne otoczenie do wypoczynku i oderwania się od codziennego zgiełku.(pomimo że celem naszego wyjazdu było wesele) Dom był pięknie położony wśród zieleni, z dala od miejskiego zgiełku i hałasu. To naprawdę było miejsce, gdzie można było zapomnieć o całym świecie i zrelaksować się wśród natury. Sam domek był bardzo przytulny i gustownie urządzony. Wyposażony we wszystkie niezbędne udogodnienia, zapewniał komfortowy pobyt. Czystość w domku była na najwyższym poziomie, a wszystko było dobrze utrzymane. Wygodne łóżka sprawiły, że sen był spokojny i przyjemny. Duże okna w salonie pozwalały cieszyć się pięknymi widokami na jezioro i otaczającą przyrodę. Niestety podczas pobytu nie mieliśmy czasu by skorzystać z okolicznych atrakcji. Gospodarze byli bardzo przyjaźni i pomocni. Zawsze byli gotowi odpowiedzieć na nasze pytania. Podsumowując, pobyt w Rentynówce był absolutnie fantastyczny. To idealne miejsce dla osób pragnących wyciszenia i bliskości natury. Dom był wygodny, a otoczenie przepiękne. Polecam to miejsce wszystkim, którzy szukają odrobiny spokoju i piękna przyrody. Na pewno tam wrócę w przyszłości, aby ponownie cieszyć się tym uroczym zakątkiem Warmii.

• Ocena dodana: 30 sierpnia 2023

• Ocena dodana: 26 lipca 2023

• Ocena dodana: 23 czerwca 2023

Obiekt przeuroczy. Mam nadzieję, ze niedługo tu wrócimy:)

• Ocena dodana: 4 sierpnia 2022

Tu się wypoczywa