3. warmińsko-mazurskie – opinie o hotelach
warmińsko-mazurskie Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Folwark Karczemka Ocena: 10

„Piękne miejsce , klimatyczne , cisza spokój , niesamowita gościnność właścicieli i obsługi hotelowej. Przepyszne śniadanie na najwyższym poziomie. Miejsce przyjazne zwierzętom ogromny plus, futrzaki miłe widziane”

• Hotel Mazury Ocena: 8

„Bardzo przyjemne miejsce z dobrą kuchnią (sos borowikowy - poezja!), śniadanie bardzo ok. Myślę, że to świetna miejscówka na bazę dla wycieczek rowerowych po okolicy. Bardzo miła i kompetentna obsługa.”

• „Lokalizacja rewelacyjna. Personel jest w pełnej, profesjonalnej dyspozycji. Zameldowanie bezproblemowe, wszystko sprawnie.”

• „Lokalizacja bardzo dobra.”

• „Bardzo polecam, niezwykle przytulny hotel, z pięknym widokiem na jezioro, wyśmienite jedzenie, fajny basen, w którym można się zrelaksować, personel mega przychylny klientowi.”

• „Piękna okolica, spokój .”

• „Przyjazny personel mogłam zostać dluzej:) Blisko do centrum I wielu atrakcji. Pokój czysty, ciepło. Łóżka wygodne,pachnaca pościel i ręczniki. Cicho.. Polecam na krótkie pobyty-rkorzystna cena.”

• „Niezwykle zadbany obiekt oferujący moc atrakcji w przepięknym, kojącym otoczeniu. Świetnie zaprojektowany, dzięki czemu nie odczuwa się nadmiernie obecności innych gości. Bardzo dobrze wyciszony. Uprzejmy i doskonale przeszkolony personel.zapewniający bardzo wysoki poziom obsługi. Wysoki poziom serwowanych dań (świeże, lokalne produkty, ciekawie skomponowane potrawy). Pyszna kawa i drinki / koktajle. Obiekt przykłada ogromną wagę do detali i wysokiego poziomu oferowanych usług. Absolutnie topowe miejsce na mapie Polski. W ramach feedback'u - moskitiera choćby w jednym z okien byłaby miłym uzupełnieniem.”

• Willa Port Ocena: 10

„Przestronny, czysty pokój w bardzo wysokim standardzie. Bardzo miła obsługa, szybkie i bezproblemowe zameldowanie i wymeldowanie. Niesamowity kompleks SPA, basen, jacuzzi, sauna, masaże. Skorzystaliśmy z basenu i jacuzzi, które przez dłuższy czas były właściwie puste. Bardzo ciekawy wybór masaży, w dodatku w przystępnej cenie. Świetne miejsce na mapie Polski, choć sama Ostróda mocno senna. Być może w sezonie wakacyjnym hotel jest bardziej zatłoczony, ale w chłodniejsze dni jest to idealne miejsce na wypoczynek.”

• Hotel Nad Pisą Ocena: 8

„Niezmiennie... jak zawsze: OK”

30 Najlepszych Hoteli w regionie warmińsko-mazurskie