3. warmińsko-mazurskie – opinie o hotelach
warmińsko-mazurskie Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Cichy pokój mimo bliskości ulicy, pyszne śniadanie. Czysto i schludnie, pokój z dobrze działającą klimatyzacją. Plus za wannę - bo lubię gorące kąpiele.”

• „Cisza, spokój, świetni właściciele obiektu”

• „wszystko”

• Hotel Nad Pisą Ocena: 10

„Super obsluga, bardzo dobra kawa. Apartament czysty I przestronny jak dla dwoch osob. Napewno jeszcze wrocimy. Serdecznie polecam.”

• „Lokalizacja wygoda”

• Siedlisko13 Ocena: 10

„Lokalizacja idealna dla osób, które chcą odpocząć od codziennych spraw, pracy i stresu. Jest miejsce do wędkowania, są warunki do pływania. Na osoby ceniące sobie bierny odpoczynek czekają mega duże i wygodne leżaki na mini plaży przed jeziorem. Dzieci również nie powinny się nudzić, ponieważ w Siedlisku znajdą wiele atrakcji, tj. tyrolka, huśtawka, plac zabaw itp. Na zakończenie dnia wszystkim odwiedzającym to magiczne miejsce polecam wycieczkę do sauny. No i najważniejsze...przewspaniali właściciele!!! Uczynni, życzliwi i zawsze uśmiechnięci:) Dziękujemy i mam nadzieję, do szybkiego zobaczenia!!! POLECAM!!!”

• Kraina Jezior Ocena: 6

„Wygodne łóżka i przestronne pokoje.”

• Omega Hotel Ocena: 8

„Przestronny pokój, piękna okolica, mili i pomocni pracownicy. Duży wybór na śniadaniu.”

• Hotel Marina Club Ocena: 10

„Doskonale położenie , z każdego pokoju widok na jezioro , świetny basen , bardzo dobre jedzenie, przemiły personel .”

• „Jedyny pozytywny punkt tego hotelu to sauny”