3. warmińsko-mazurskie – opinie o hotelach
warmińsko-mazurskie Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Świetny hotel, dwa baseny, jacuzzi pod dachem 2 sztuki i na zewnątrz 2, personel uśmiechnięty i pomocny, jedzenie bardzo dobre. Na pewno wybierzemy się tam jeszcze.”

• „Fajne miejsce, rozległy teren , zwierzaki , jeziorko i ogólnie fajnie było.”

• „Spędziliśmy cudownie czas. Nasze dzieci były zadowolone, my również. Ogromny teren i każdy znajdzie coś dla siebie. W okolicy słynne miejsce bitwy pod Grunwaldem.”

• „Ok”

• Austeria Ocena: 9

„Urokliwe i klimatyczne miejsce. Bardzo miła obsługa. Dobra lokalizacja. Pyszne śniadanie.”

• Warmińska Winnica Ocena: 10

„Pięknie wyeksponowany krajobraz Warmii i zwiedzanie okolic rowerem. Gościnność oraz jakość obsługi przewyższyła moje oczekiwania. Podoabały się duże drapieżniki w stawie, kolacja na wyspie oraz przede wszystkim święty spokój.”

• „Lokalizacja bardzo dobra, wszędzie blisko. Śniadanie - typowy szwedzki stół. Serwis kawowy w pokoju wystarczający. Bardzo dziękuję Panu z recepcji za pomoc w wyszukaniu konkretnych miejsc, które chciałyśmy zobaczyć.”

• Hotel Masovia Ocena: 10

„Blisko port żeglarskie Bardzo miła obsługa recepcja Bardzo wysmietne skromne śniadanie Blisko centrum”

• „Bardzo dobrze i ładnie zagospodarowana przestrzen wokół hotelu. Fajna strefa spa.”

• Pałac Myślęta Ocena: 8

„Ogród że stawem”