3. warmińsko-mazurskie – opinie o hotelach
  4. Pozezdrze – opinie o hotelu
Polska Pozezdrze Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Domki wspaniale położone, wokół las, cisza i spokój. Jezioro z pomostem bardzo blisko. Czerwony domek przepiękny z cudownym widokiem. Szczególnie podobał nam się taras. Domek wyposażony we wszystko, co potrzebne. Pan Tomek bardzo pomocny, polecił wiele ciekawych miejscówek. Dziękujemy za gościnę.”

• Jeziorny Raj Ocena: 10

„Super miejsce, można naładować baterie, nawet dzieci się nie nudziły. Z całego serca polecam. A właściciel przesympatyczny.”

• „Bardzo miły i pomocny właściciel, komfort, wyposażenie domku, lokalizacja, spokój i cisza.”

• EAGLE BIWAK Ocena: 9,1

„Cudowne miejsce, prowadzone przez wspaniałych ludzi. Bardzo dużo podróżuje, byłem w wielu miejscach na świecie i tak gościnnego gospodarza to szczerze mówiąc można ze świecą szukać. Nie rozumiem niektórych komentarzy, które pojawiły się wcześniej. Jeżeli ktoś nie wie, czym jest domek holenderski i jakie warunki mogą w nim panować, to niech urlop spędza z biurem podróży. Rzeczywistość przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Zdecydowanie polecam”

• Na Końcu Świata Ocena: 9,3

„Jedyne do czego bym się przyczepił to ciasna łazienka. Ale to już są rzeczy których nie przeskoczy, wiadomo metraż. Gospodarze dbają żeby było wszystko co potrzebne, a nawet więcej niż potrzebne. Piękna okolica, można wypocząć. Brak zasięgu tele i internetu to jest duża zaleta. Szanowni właściciele proszę nie zmieniajcie tego :) Utrudnia to kontakt z właścicielami i planowanie tras, ale taki detox w tych czasach jest potrzebny. Jeszcze trzeba docenić fakt grzejników elektrycznych które moment się nagrzewają i ocieplają dom. Nie trzeba długo czekać i w chałupie ciepło. Pozdrawiamy”

5 najlepszych hoteli w mieście Pozezdrze

na podstawie 499 opinii na Booking.com