3. warmińsko-mazurskie – opinie o hotelach
  4. Biskupiec – opinie o hotelu
Polska Biskupiec Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Czystość mieszkania, kontakt z właścicielem, lokalizacja, miejsce parkingowe”

• „Serdecznie Polecam 100% !!! Super Kontakt z Właścicielem i Bardzo Pomocny..”

• „Pyszne jedzenie, miła obsługa, porządek, teren wokół hotelu sprzyjał wypoczynkowi.”

• „Dobrze wyposażony, przestronny apartament. Dużo naczyń kuchennych + podstawy zestaw - sól, cukier, pieprz, herbata. W łazience dużo miejsca do postawienia kosmetyków. Wygodne łóżko. Działało ogrzewanie (na wcześniejszą prośbę), co bardzo się przydało bo noce były bardzo zimne. Pobliska pizzernia Festina godna polecenia - dużo klientów, bo jedzenie dobre:)”

• „Wszystko super! Apartament bardzo ładny, zadbany! Wsyztsko jak na zdjęciu. Jedyny mały minusik mało kanałów w telewizji zacinały się, ale może po prostu my trafiliśmy na jakieś komplikacje :). Ogólnie bardzo polecamy”! Lokalizacja super wsyztsko blisko, pizzerie restauracje sklep Żabka. Dużo miejsca w pokoju sypialni i także w łazience! Na pewno byśmy tam wrócili, także polecamy! :)”

• „Super urządzone mieszkanie , ślicznie czysto , cisza spokój”

• „Śniadanie mistrzów”

• „Gustowny apartament na nowym osiedlu z windą i balkonem”

• „Cisza spokój blisko jezioro”

• „Super mieszkanko na dłuższy pobyt, czysto, pachnąco, wygodnie ;) Lokalizacja bardzo dobra, 10min spacerkiem do parku i na rynek.”

10 najlepszych hoteli w mieście Biskupiec