2. Polsko hodnocení hotelů

7,6

7,1

• Hodnocení napsáno: 8. července 2023

• Pokoj s manželskou postelí Queen a balkonem

Chaoticka domluva s majitelem. Problém pri ubytování a vrácení zálohy.

Super poloha

• Hodnocení napsáno: 9. září 2022

• Pokoj Standard s manželskou postelí Queen

Skvělá lokalita.

Termínem pobytu byl září 2022

• Hodnocení napsáno: 21. srpna 2023

2,0
    Nedoporučuji, strašné jednání majitele, špína, neochota pomoct. Jedno z nejhorších ubytování!!!!!!
    • Dvoulůžkový pokoj Economy s manželskou postelí a výhledem na železniční trať

Všechno!!! My jsme nakonec první noc k němu na dvorek vešli dvě auta, a od 22:00 - 9:00 je na ulici parkování zdarma, ale nebylo volno. Pán i přesto, že jsme přijeli asi v 23hod a do do 9:00hod jsme druhé auto vyparkovali, hned jak nás viděl, začal, že je třeba ještě doplatit parkování u něho na dvorku. My pak využili městském parkování v podzemních garážích také za 90 zlotých, na ulici to vychází na den na 70 zlotých na den na auto, ale není moc šance něco najít. V centru jiná možnost parkování není, buď tahle cena, nebo neparkuješ. Jelikož na dvorku parkovali ještě další hosté, řekl nám, že musíme být na ubytování druhý den do 11 hodin, aby mohli ti, co odjíždí vyparkovat. Čekali jsme do čtvrt na dvanáct, chtěli po něm, aby zavolal majitelům, aby s námi vyměnili místo a my mohli jít na výlet, ale marně, buď dělal, že na nás nemá čas, nebo řešil jen doplatky za poplatky městu a parkovné. Když jsme ve čtvrt na dvanáct přišli, že už ale opravdu potřebujeme odjet, tak nám řekl, že klidně můžeme, že nikdo neodjíždí. Takže jsme tam čekali několik hodin zbytečně i přesto, že jsme se snažili se s ním domluvit, aby nám pomohl auta s majiteli přehodit. Toto ubytování je jedno z nejhorších, které jsem za poslední roky zažila, chování majitele opravdu hnus. Druhý den ráno přejel nějaký host a bavil se s ním, a taky byl pěkně naštvaný a dost na sebe křičeli. Takže to vypadá, že náš případ nebyl ojedinělý. Ubytování určitě nedoporučuji, pokud to jen trochu jde, zkuste najít někde něco jiného, pán peníze moc rád inkasuje, ale do vylepšení bydlení nevkládá!!!! Cestovali jsme 10 dnů po Polsku, projeli jsme 5 ubytování, ale takovou hrůzu jsme naštěstí zažili jen tady.

Jediné co bylo na tomto ubytování dobré je, že je blízko centra. Sice je u vlakové trati a vlaky jsou slyšet hodně, ale s tím jsme počítali a to nám nevadilo. Dalo se vyřešit zavřeným oknem v noci. Ostatní hrůza. Špatná komunikace s majitelem. Jde mu jen o peníze, barák je starý, spoustu věcí nefunguje jak má, úklid jen povrchový. Spadla nám na zem nakrájená okurka, když jsme ji zvedli ze země, docela jsme koukali, co všechno za nepořádek se na ní přilepilo. Dveře do pokoje držely jen na dobré slovo, do některých i přesto, že byly zamčené stačilo jen strčit, bylo vidět jak jsou vylámané a opravené jen nějakou překližkou. Na pokoji pro 4 lidi byl jeden talíř a jeden hrneček, na pokoji pro dva neměli dokonce vůbec žádný hrnek ani skleničku. Na dvorek, kde jsme parkovali auta se chodilo zadním vchodem kolem popelnic, které přetékaly odpadem a všude se váleli a smrdělo to tam. Majitel nebyl ochotný pomoci, šlo mu jen o peníze. Na zprávy neodpovídal, jen posílal připravené zprávy o pravidlech ubytování. Hned po zaplacení jsem rezervovala přes zprávu na booking.com 4 parkovací místa, přišla mi jen automatická odpověď od majitele, co všechno na ubytování nesmím, jinak mi udělí sankce. Zkoušela jsem volat, pan majitel mi řekl, že se podívá, jestli má volno na parking, zavěsil a už se neozval. Volala jsem znovu, řekl, že má jen jedno místo, ale že není problém parkovat vedle v hotelu Molo. Jelikož cestujeme hodně, vím, že někdy takto majitelé řeší parkování, že se domluví se sousedy a tam pro nás mají rezervaci parkování. V hotelu Molo ale nic domluveno nebylo a řekli nám, že bohužel mají obsazeno. Cena za parkování 90 zlotých na noc za jedno auto. Volala jsem majiteli, ten mi řekl, že to není jeho problém, že si mám poradit sama. Ptala jsem se jestli máme kam schovat kola, které jsem mu také psala, že budeme mít. Řekl, že 3 můžeme dát do chodby, ostatní na dvorek, ale že nám za to bude účtovat další peníze. Jediné co s námi pořád řešil, jestli už jsme zaplati.

• Hodnocení napsáno: 9. července 2023

5,0
    Ucházející
    • Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí a výhledem na železniční trať

Neskutečný chaos ohledně parkování, nedoporučuji přijet autem, pán, který byl hlavní zodpovědný je poměrně nepříjemný. Je to u hlavního koridoru železnice, vlaky jezdí pořád, dá se zvyknout.

Umístění ubytování, dostupnost služeb.

• Hodnocení napsáno: 18. července 2022

6,0