2. Polsko hodnocení hotelů
  3. Polsko hodnocení hotelů
Trojměstí Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Qubus Hotel Gdańsk Průměrné hodnocení: 8

„Hotel mě zaujal svým vzhledem a hlavně jsou lokalitou. Jakmile jsem se dostal dovnitř, chvíli jsem přemýšlel, zda jsem vůbec patřím, bylo to na velmi dobré úrovni, luxusní interiery. Check-in probíhal snad nejlépe jak mohl, úžasný personál. Jelikož jsem zde strávil jen jednu noc, tak jsem nevyužil všeho, ale snídaně byli naprostý strop všeho, nebyla šance, aby tam něco komukoliv chybělo.“

• Hotel Sadova Průměrné hodnocení: 9

„výborná snídaně, krásné prostředí. Blízko do centra - super lokalita.“

• Jess Hotel Krolewski Gdansk Old Town Průměrné hodnocení: 8

„*Výborná lokalita v blízkosti centra, *parkování u hotelu za 60 PLN/den (na bookingu uvedeno 50) * Snídaně s výhledem na řeku“

• Hostel Filip Průměrné hodnocení: 9

„Pokoj byl čistý, koupelna nová, postel pohodlná. Perfektně vybavená kuchyň.“

• HOTEL GRANO Gdańsk Old Town Průměrné hodnocení: 8

„Výborné snídaně, široká nabídka Skvělá lokalita kousek od historického centra“

• „Skvělá lokalita, krásný výhled na město a vodní kanály. Snídaně na nábřeží s výhledem na jachty a vodní kanál. Spousta výborných restaurací v místě. Ochotný personál.“

• Rewita Imperial Průměrné hodnocení: 10

„Pekne, velke pokoje.“

• Bayjonn Boutique Hotel Průměrné hodnocení: 10

„Designový hotel , čistota, dobre snidane,, poloha hotelu“

• Dom Zdrojowy Průměrné hodnocení: 10

„Hotel přímo na pláži, všude čisto, klid,pohoda a hlavně bezpečno.Doprava z letiště super, doprava mezi městy vlakem super. Personál vstřícný, snídaně úúúžasné.Snídaňová obsluha skvělá.Prostředí dostupné MHD do centra, jednoduché...“

• MainStation Průměrné hodnocení: 5

„Nachází se blízko nádraží. Dobré spojení na veřejnou dopravu.“

Trojměstí – 30 nejlepších hotelů