3. warmińsko-mazurskie – opinie o hotelach

7,2

• Ocena dodana: 8 czerwca 2024

Nie polecam
    • Pokój jednoosobowy

Hotel jest zniszczony, nie modernizowany. Czuć i widać ducha czasu. jakość sygnału TV bardzo słaba. ŁĄzienki brudne

Dobra lokalizacja i urokliwa okolica

Pobyt: czerwiec 2024

• Ocena dodana: 4 czerwca 2024

Opinia
    • Pokój dwuosobowy typu Standard

Brak sprzątania pokoju , wymiany ręczników. Niezagospodarowane balkony , brak krzeseł , stolika . Nieczynne jacuzzi - brak inf. o awarii przy rezerwacji pokoju.

Świetna lokalizacja , atrakcje hotelu ( kręgielnia, bilard, basen , dyskoteki, ognisko). Bardzo miła obsługa .

Pobyt: czerwiec 2024

• Ocena dodana: 31 maja 2024

• Pokój dwuosobowy typu Standard

Dojazd nierówną drogą oraz wystrój, ale to kwestia gustu.

Obiekt położony nad czystym jeziorem blisko pięknych terenów. Droga szutrowa oraz wystrój mogą odstraszać, ale generalnie jest czysto. Architektura obiektu trochę jak z poprzedniej epoki. Personel względnie miły.

• Ocena dodana: 27 maja 2024

• Pokój dwuosobowy typu Standard

Przyjeżdżam tam już od ponad 10 lat i niestety z każdym rokiem przypomina równie pochyłą. Bez dużych nakładów środków finansowych obiekt ten ulegnie całkowitemu zniszczeniu.

Dobre miejsce i świetnie wkomponowane w uroczy krajobraz Warmii. Wszędzie otaczająca przyroda, to miejsce o naprawdę dużym potencjale.

• Ocena dodana: 27 maja 2024

• Pokój dwuosobowy typu Standard

Nie działała klimatyzacja w pokoju Słabe śniadanie

Lokalizacja

• Ocena dodana: 10 maja 2024

• Pokój dwuosobowy typu Standard

Droga dojazdowa do hotelu to tragedia, śniadania również, w pokoju klimatyzacja nie działa, deska sedesowa nie przykręcona - sam chciałem to naprawić ale urwany gwint uchwytu, dziwię się że ktoś kto sprzątał tą toaletę nie zgłosił takiego uszkodzenia. Miejsce jest idealne cisza spokój jest gdzie upiec kiełbaskę bo jest palenisko, (szkoda tylko że nie ma możliwości zakupu tych smakołyków) można miło spędzić czas na łonie natury, woda, las... Hotel ma potencjał ale organizacja kuleje... byłem w pokoju 202.

Wieczorne dyskoteki...

• Ocena dodana: 7 maja 2024

• Pokój dwuosobowy typu Standard

Brak ławek lub jakichkolwiek innych siedzisk przy jeziorze. Niezadbane tereny zielone przy hotelu

Hotel w Ładnym miejscu

• Ocena dodana: 7 maja 2024

Gdyby nieuwaga pracowników w tym hotelu i brud w pokoju byłoby wszystko okej
    • Pokój dwuosobowy typu Standard

Po przyjeździe do hotelu okazało się, że Pani nie zauważyła że była rezerwacja z booking i nasze pokoje były nie przygotowane + mieliśmy dostać pokoje z widokiem na jezioro tak nie było.. dostaliśmy beznadziejne pokoje na które musieliśmy czekać godzinę czasu.. do tego brudne..

Sam obiekt bardzo fajny

• Ocena dodana: 6 maja 2024

• Pokój dwuosobowy typu Standard

To, że obsługa przewłaszczyała sobie moją sukienkę

Nic. Basen sadzawka.

• Ocena dodana: 6 maja 2024

• Pokój dwuosobowy typu Standard

Meeeega brudny i śmierdzący basen, coś strasznego, w żadnym hotelu nigdy czegoś takiego nie widziałem. Zepsute kręgle, wszystkie tory. Na jednym można było grać, ale trzeba było samemu wchodzić na koniec toru i rękoma odepchnąć kule, żeby wracały. W ofercie podane jakuzi, którego nie było. W recepcji zapytalam gdzie jest jakuzi, pani odpowiedziała, że nie ma, a Pan szybko powiedział że jest opcjonalnie, nie w każdej opcji dostępne. Powiedziałam, że poproszę tą opcję z jakuzi to jednak stwierdził,.że jest zepsute. W pokojach wszystko zamontowane na słowo honoru, zamykając drzwi klamka została w ręku. Przed rezerwacją hotelu dzwoniłam zapytać czy jest lodówka w pokoju, bo muszę przechowywać leki dla dziecka. Powiedziano mi, że nie ma lodówek, bo zostały niedawno zabrane przez szefa, ale w takim przypadku, jak przyjeżdżam z dzieckiem niepełnosprawnym to lodówka zostanie doniesiona. Na miejscu na recepcji Pani oczywiście o niczym takim nie słyszała. Pomijam, że tak mało rozgarniętej osoby na recepcji w hotelu nigdy nie widziałam. Co zresztą bylo rowniez opinią wszystkich gości z którymi mieliśmy okazję porozmawiać. Dopiero kiedy zjawił się jakiś mężczyzna z obsługi lodówka została przyniesiona do pokoju. W hotelu są dwa stoły do bilarda, jednak kije nie nadają się do gry, brak kredy. Zameldowano nas dopiero o godz. 17:30, mimo iż doba hotelowa została opłacona od godziny 16:00. Nie było to spowodowane długą kolejką tylko nie przygotowaniem pokoi. Kazano nam czekać aż obsługa ogarnie pokoje. Kpina! Mieliśmy opcje ze śniadaniem. Jedzenie tragiczne nie było. To jest jedna opcja, która była w miarę ok, chociaż można byłoby się czepiać do jakości produktów. Hotel posiada ogromny potencjał, ale menadżer powinien przejść chociaż jakiś kurs zarządzania, bo wykształcenia w tej dziedzinie na pewno nie posiada. Żeby nie dobre towarzystwo to pobyt byłby beznadziejny. Hotelu zdecydowanie nie polecam!!!!!!

Otoczenie hotelu

• Pokój dwuosobowy typu Standard

Widac, ze obiekt jest zaniedbany i wynaga remontu, ale ma potencjal, ktory nie jest wykorzystywany.

Cena i sniadania

Może być lepiej
    • Pokój dwuosobowy typu Standard

Okropny prysznic , wąż prysznicowy ciekł, uchwyt stary i zardzewiały, brodzik niby jest niby nie ma, w wyniku czego cała łazienka zalana wodą. Łóżko miało być podwójne, natomiast były to zsunięte dwa łóżka pojedyncze, nawet nie łóżka tylko tapczany, na których położono materacy... Strasznie niewygonie się spało. Nóżki telewizora połamane, odpadły gdy chcieliśmy lekko go przesunąć. Pajeczyna na drzwiach balkonowych.

Bardzo dobre jedzenie, świeże i smaczne. Proste lecz wyśmienite zupy - gulaszowa, żurek, brokułowa, fasolowa.

• Pokój dwuosobowy typu Standard

Brudny pokój. Wisząca lampa w suficie.Pajeczyny.wykladzina poplamiona.Tapeta poodrywana.balkon beż plytek że aż strach tam wyjść.

• Ocena dodana: 4 maja 2024

• Pokój dwuosobowy typu Standard

Hotel podobny do tych z Włoch. Tam 4 gwiazdki wyglądają podobnie, mają już swoje lata. Jeżeli jedziesz do hotelu i wszystko musi być na tip top to znajdź inny, np Przystan itp. Zapłacisz dwa lub trzy razy więcej i będziesz zadowolony:-)

Lokalizacja, spokój, las, jeziorko, cisza. Hotel duży, basen, sauny, kręgle. Hotel trochę zapuszczony ale czysto i schludnie. Niektórzy piszą, że brudno itp. Nic takiego nie zauważyłem. Łazienki czyste, pościel czysta, ręczniki też. Mydełka i szampony w łazienkach. Ogólne jest ok ale pewnie nie dla wszystkich. Jedzenie smaczne, trzy dania na obiadokolacje( 40 PLN od osoby - jak za darmo). Śniadanie podstawowe ale ok.

• Ocena dodana: 29 kwietnia 2024

4 gwiazdki moze mial 20 lat temu...
    • Pokój dwuosobowy typu Standard

Brak szlafroka,brudne okna i zaslony.HOTEL MOCNO ZANIEDBANY,ALE JAK WIDAC PO OPINIACH SPRZ3D 2 LAT,WLASCICIEL NIC Z TYM NIE ROBI NADAL.Droga dojazdowa fatalna.

Okolica hotelu sprzyja do wypoczynku.Cisza spokoj,brak duzej ilosci gosci spowodowal ,ze basen byl tylko do naszej dyspozycji.Strefa spa w miare zadbana. Bardzo mila pani Asia na recepcji.Posilki ok,ale nie na miare hotelu 4*.Mozna tam wypoczac,ale jesli ktos oczekuje luksusu za 250 zl, za dobe to nie tam . Łóżka wygodne,posciel czysta,lazienki po remoncie.Mimo wszystko odwiedze jeszcze ten hotel,bedac w poblizu Olsztyna.Przypomina mi sentymentalne czasy Prl.

• Ocena dodana: 29 lutego 2024

• Pokój dwuosobowy typu Standard

Niestety hotel do totalnego remontu, wszystko stare, poniszczone i zakurzone. Każdy głos słychać zza ściany, a muzyka grająca cały dzień, gdzieś na piętrze- dramat. Droga dojazdowa okropna. Nie wiem skąd te 4 gwiazdki. Bywałam z mężem w dużo lepszych hotelach za niewiele wyższą cenę, jednak nie warto się łaszczyć.

Miły personel.

• Ocena dodana: 16 lutego 2024

Zimna woda w basenie

• Ocena dodana: 18 stycznia 2024

• Pokój jednoosobowy

Niezła micha

• Ocena dodana: 4 grudnia 2023

• Pokój dwuosobowy typu Standard

W obiekcie w trakcie były kolonie, strasznie głośno, małe dzieci wszędzie. Strefa saun do zniesienia ale basen bo takiej ilości osób pełen piachu.

Straszne, bardzo słabej jakości. Ciężko znaleźć cokolwiek zjadliwego. Brak ekspresu do kawy bo akurat był tylko dla jakiś koloni i mieliśmy śniadania w innej sali. Brak świeżych warzyw i owoców.

• Ocena dodana: 13 listopada 2023

• Pokój dwuosobowy typu Standard

Przykry zapach na basenie, zapach kurzu w całym hotelu, brak szlafroków, brak lodówki w pokoju, podklejone kanapy taśmą klejącą na korytarzu, chłód na terenie całego hotelu.

Okolica

• Ocena dodana: 25 września 2023

4 gwiazdki, żart
    • Pokój dwuosobowy typu Standard

Brudno na korytarzach i w pokoju, pajęczyny, plamy po owadach, napojach, odpadająca tapeta, plamy na wykładzinie, w łazience oderwany panel prysznicowy, brak półki pod prysznicem, cieknący prysznic, zaniedbana strefa basenowa (niedziałające jacuzzi), brak płytek na balkonie, brak możliwości zaciemnienia pokoju zasłonami, zapach stechlizny w pokoju, zaniedbany teren zielony w koło hotelu, boisko i plac zabaw masakra!

Sauna, położenie, atrakcje, pyszne bułeczki na śniadanie, przemiła Pani obsługująca w restauracji.

• Ocena dodana: 25 września 2023

• Pokój dwuosobowy typu Standard

Obiekt ma potencjał lecz jest zaniedbany i wymaga remontu

Bardzo miły i pomocny personel

• Ocena dodana: 21 września 2023

• Pokój dwuosobowy typu Standard

Basen tragedia, pływające glony widać przy oświetlonej wodzie. Miałem okazję wejść w okularach do pływalnia to na dnie czarny syf , masakra, sanepid powinien się tym zająć. Nie działają pompy . W małym basenie brak wody leży gruz. Niby z rowerków wodnych nie możesz korzystać, ale jak sobie sam weźmiesz to już jest jest ok i cię kasują za godzinę. W saunie tabliczka "zakaz polewania kamieni wodą, grozi porażeniem prądem" . To po co ta sauna ? Brak menu z karty. Więc byliśmy zmuszeni wykupić obiadokolacje. Nie polecam :(((

Lokalizacja

• Ocena dodana: 11 września 2023

Ogólnie pomimo kilku minusów za niewielką cenę można zjeść dobre śniadanie i mieć kilka atrakcji.
    • Pokój dwuosobowy typu Standard

Ogólnie hotel i jego wyposażenie jest dość ładne, ale przydała by się już jakaś odnowa lub zamiana zepsutych rzeczy ( przykład - kanapa zaklejona taśmą, lub zaklejony taśmą sufit nad stolikiem bilardowym. Ogromnym minusem również jest zacinający się tor z kręglami (nie wracają piłki) , po dwukrotnym zawracaniu uwagi Pani która zmieniła poprzednia miłą recepcjonistkę zero reakcji.

Ładna lokalizacja i natura dookoła, miłym zaskoczeniem było ognisko ze smażeniem kiełbasek oraz domowy smalec z chlebkiem. Bardzo miła Pani na recepcji która była pomocna w każdej chwili, oraz jej propozycja poczęstować się kolacja mimo że nie mieliśmy tego w cenie pozytywnie zaskoczyła nas, za co wielkie podziękowanie.