3. warmińsko-mazurskie – opinie o hotelach

5,8

• Ocena dodana: 17 lipca 2022

Bajka
    • Domek - II linia brzegowa

Jedyne czego można się czepiać to okropna droga dojazdowa i brak jakiegoś zelu do ciała przy prysznicu

Lokalizacja, jedzenie i atrakcje to bajka!

• Ocena dodana: 10 lipca 2022

udane wakacje wrócimy tu za rok

brak

wszystko było obłędne

• Ocena dodana: 10 lipca 2022

Za twarde materace

Fantastyczne jedzenie!

• Ocena dodana: 9 lipca 2022

Wspaniały czas!
    • Domek - III linia brzegowa

Szkoda że nie dostaliśmy informacji o możliwość wykupienia obiadokolacji.

Pyszne śniadania, fajne atrakcje dla dzieci, przepięknie położony ośrodek idealne miejsce dla rodzin z dziećmi.

• Ocena dodana: 7 lipca 2022

Świetne miejsce!

• Ocena dodana: 5 lipca 2022

• Domek - III linia brzegowa

Mogłaby być jakaś muzyka wieczorami na plaży. Nawet z głośnika. Jedynie tego brakowało

Wszystko mile zaskoczyło. Uprzejmość na dzień dobry. Czyste domki. Komfort co do ceny też super. Śniadania różnorodne. Każdy znajdzie coś dla siebie. W restauracji naprawdę smaczne dobrze przyprawione dania tylko jak dla mnie trochę za małe porcje. Na plaży czysto spokojnie. Nie było żadnych dziwnych przygód. Wszyscy ludzie którzy byli chyba też potrzebowali takiego odpoczynku. Na pewno tam wrócę 🙂

• Ocena dodana: 5 lipca 2022

Super wyjazd z dziecmi sprzęty sportowe dostępne na juz
    • Domek - II linia brzegowa

Pyszne urozmaicone śniadanko jajecznica naleśniki na sali spersonalizowane dla mnie super

• Ocena dodana: 4 lipca 2022

• Domek - III linia brzegowa

Cudowne miejsce zarówno do wypoczynku z rodziną jak i do pracy w zaciszu. Przepiękne widoki, ośrodek bardzo dobrze wyposażony. Polecamy

• Ocena dodana: 4 lipca 2022

• Domek - III linia brzegowa

Pięknie malownicze miejsce na wypoczynek. Wszystko na miejscu wypożyczalnia sprzętu sportowego, animacje dla dzieci, pyszne jedzenie i atrakcje wieczorne dla dorosłych.

• Ocena dodana: 3 lipca 2022

• Domek - III linia brzegowa

Mala plaza jak na taka ilosc gosci, gesto w wodzie. Za blisko siebie ustawione domki, przez co malo prywatnosci. No i dojazd ponad 3 km przez las piaszczysta, dziurawa droga. No i dojscie do domku z plazy to koszmar, czarne nogi za kazdym razem. No i ciagle trwajace prace budowlane. Malo to wakacyjny klimat.

Piekne miejsce, swoboda i luz. Mozliwosc wyporzyczenia sprzetu, bez dodatkowych oplat.

• Ocena dodana: 2 lipca 2022

• Domek - II linia brzegowa

Do kupienia w recepcji breloczki firmowe, ale zakup dla całej 4 osobowej rodziny to koszt prawie 200 zł ! Szkoda bo naprawdę ładne.

Piękny widok z domku (druga linia brzegowa),bardzo dobra pizza, na duży plus sprzęt pływający (kajaki, rowerki, sup) w cenie pobytu. Ośrodek czysty i zadbany, każdy znajdzie coś dla siebie.

• Ocena dodana: 1 lipca 2022

Miejsce z potencjałem, ale do dopracowania.
    • Domek - II linia brzegowa

Brak klimatyzacji przy 30paru stopniach był tragiczny. Nie ma internetu (wifi) w domkach.

Śniadanie bardzo dobre, rowery itp w cenie.

• Ocena dodana: 30 czerwca 2022

Bardzo fajne miejsce, warte polecenia i z pewnością chętnie wrócimy raz jeszcze.
    • Domek - III linia brzegowa

Jedzenie w restauracji 4/5. Dużo pracowników sezonowych, to widać, więc oczekiwania są umiarkowane. Oni starają się, ale możliwe że więcej szkoleń z obsługi klienta im się może przydać. Np. czekałem na kawę długo, podczas gdy obok x4 pracowników rozmawiało przy barze i żaden tej kawy nawet nie zaczął robić. Byliśmy w największy upał, te domki bez klimy to dosłownie sauna. Montaż klimatyzacji wskazany!

Piękne miejsce, urocza plaża. Wygodne domki które doskonale pomieściły 4-osobową rodzinę. Są ręczniki, pościel itp (choć zabrakło np. żelu pod prysznic). Osoby na recepcji bardzo miłe, bardzo pomocne, bardzo przyjazne. Ogólnie na miejscu wszystko jest. co do pobytu jest niezbędne. A czego nie ma -można kupić w miasteczku nieopodal. Rower wodny - wliczony w cenę. Plus. Na miejscu w "bossmanacie" są kapoki, których darmowe wypożyczenie było zbawienne w nauce pływania naszych dzieci :) Gorąco polecam.

• Ocena dodana: 28 czerwca 2022

Przesympatyczne miejsce w urokliwej lokalizacji. Udogodnienia dopasowane do potrzeb wypoczywających.
    • Domek - III linia brzegowa

Fajny standard, przesympatyczna obsługa, sprzęty wodne w cenie.

• Ocena dodana: 25 czerwca 2022

• Domek - III linia brzegowa

Brak osoby kontaktowej w nocy uniemożliwił zgłoszenie zakłócania ciszy nocnej. Byłoby miło mieć kogoś pod telefonem w razie ewentualnych problemów (na które akurat trafiliśmy). Okna skierowane na południe skutkowały wysoką temperaturą w domku - warto pomyśleć nad klimatyzacją/foliami przyciemniającymi na okna/markizą na taras. Brakowało też moskitier w oknach - gdy główny sposób chłodzenia domku to otwarte okna, warto zatrzymać owady na zewnątrz.

Śniadanie nad jeziorem było super. Okoliczny las pozwalał na wędrówki i ucieczkę przed palącym słońcem. Personel był bardzo miły i pomocny. Domek był czysty i przyjemny, wygodnie urządzony i przestronny (dla dwóch osób).

• Ocena dodana: 19 czerwca 2022

• Domek - III linia brzegowa

gratulacje, naprawdę super miejsce. pięknie położony ośrodek nad jeziorem, pyszne jedzenie i funkcjonalne domki.

• Ocena dodana: 19 czerwca 2022

• Domek - II linia brzegowa

Trwały prace budowlane i bylo głośno i nikt nas nie uprzedził

Bardzo dobrze polozony ośrodek ale trudno go znaleźć. Personel w porzadku widoki czystość super.

Pobyt: maj 2022

• Ocena dodana: 15 czerwca 2022

Wakacje życia.
    • Domek - III linia brzegowa

Zdecydowanie potrzeba więcej rąk do obsługi. Dobrych rąk.

Śniadanie jest najlepsze. W cenie tylko 35 zł/osoba dorosła, 20 zł/dziecko. Do wyboru do koloru, wszytko z pierwszego sortu :-)

• Ocena dodana: 15 czerwca 2022

Relax z rodziną
    • Domek - III linia brzegowa

Obiekt jest pierwszy sezon więc minimalne niedociągnięcia są . Brak głębokich miseczek na pewno będzie uzupełnione 😉 no i brak większej szafy co na dłuższy pobyt może być kłopotliwy

Obiekt wspaniały. Cisza spokój. Coś dla duszy i ciała ale i dla dzieci plac zabaw oraz animacje . Byliśmy bardzo zadowoleni . Wrócimy na pewno

• Ocena dodana: 13 czerwca 2022

Pozytywne zaskoczenie
    • Domek - III linia brzegowa

Świetne domki, skromne ale idealnie rozłożone i wyposażone. Klimatyczne miejsce i kajaki w cenie noclegu. Widać, że kompleks się dopiero rozbudowuje i jeszcze niektórych elementów brakuje takich ale za rok z chęcią tu wrócę już prywatnie.

• Ocena dodana: 8 czerwca 2022

Niezapomniany weekend w cudownym miejscu 😁
    • Domek - III linia brzegowa

Zdecydowanie najwspanialszy obiekt w okolicy. Nowoczesne, urocze domki z wyposażeniem, molo, plaża, otoczenie lasów. Rowerki wodne i tradycyjne dla wczasowiczów do korzystania bez opłat. Wspaniała obsługa która stara się pomóc i z uśmiechem i cierpliwością odpowiada na pytania i pożycza olej z kuchni kiedy nam się skończył 😅 Cała nasza grupa była zachwycona miejscem które powstało dla Gości a nie dla klientów. Ciagle rozbudowane, tęskniące życiem. To ich pierwszy sezon a my się zakochaliśmy! Najbardziej łapie za serce kilka małych zdawałoby się rzeczy: codzienne rozpalanie ognisko obok restauracji, tablica informacyjna obok lasu z prośba abyśmy dbali wspólnie o naturę, udostępnienie i pomoc w rozpaleniu grilla przemiłego pana i proszą o informowanie na recepcji o wszystkich prośbach, sugestiach i skargach co jest tez bardzo pochlebne 😄 Zrobię wszystko aby tam wrócić bo warto! Kochane Ruciane Park oby tak dalej ❤️ Ps. Czytałam opinie że są strome podjazdy dla wózków - owszem są i to zdecydowanie prezentują zdjęcia iż domki są na skarpie natomiast można szukać łatwiejszego podjazdu. Nie krytykujmy miejsca za podjazdy skoro to widać na zdjęciach obiektu 😉

Pobyt: maj 2022

• Ocena dodana: 6 czerwca 2022

• Domek - III linia brzegowa

Jedynie brak WiFi w domku, ale przy takim widoku w takim miejscu to żaden minus

Domek w III lini, ale i tak z super widokiem na jezioro. Domki fajnie wyposażone, wszystko co potrzebne było, duży plus za wiatraki ;) Jedzenie w restauracji nad jeziorem PRZEPYSZNE

• Ocena dodana: 5 czerwca 2022

Boski wypoczynek!
    • Domek - I linia brzegowa

Cisza, spokój, przepiękny widok z domku na jezioro!

• Ocena dodana: 5 czerwca 2022

Ruciane Park
    • Domek - II linia brzegowa

Leśna lokalizacja, piękny widok na jezioro, jakość i świeżość domków, obsługa

• Ocena dodana: 1 czerwca 2022

Miły pobyt
    • Domek - III linia brzegowa

Podobał mi się taras na którym jedliśmy śniadania. Od samego rana cisza, spokój, ptaki śpiewały. Mimo, że mieliśmy domek w 3 linii brzegowej to i tak mieliśmy widok na jezioro. Można na prawdę odpocząć. Wszystko co potrzebne było w domku dostępne.