3. warmińsko-mazurskie – opinie o hotelach

9,9

8,1

• Ocena dodana: 27 maja 2024

• Domek z 2 sypialniami

Wszystko czego potrzeba aby odpocząć: cisza, spokój, żaby, ryby, ptaki, zieleń, woda, wygodny domek, fajni właściciele 🙂 wrócimy tam na pewno❤️

• Ocena dodana: 1 października 2023

Oaza spokoju
    • Studio dwupoziomowe

Perfekcyjne miejsce na wypoczynek i relaks. Świetna baza wypadowa do Olecka, Gołdapi, Suwałk czy mostów kolejowych w Stańczykach. Z przyjemnością wrócimy tu za rok.

• Ocena dodana: 25 września 2023

Bardzo uroczo i klimatycznie

• Ocena dodana: 25 września 2023

Wyposażenie pokoju

• Ocena dodana: 19 września 2023

Spokój cisza można odpocząć

• Ocena dodana: 9 września 2023

Za krótki urlop.

Super miejsce dla każdego kto szuka odpoczynku, zarówno dla rodzin z dziećmi par i fanów wędkarstwa. Ogromne stawy pełne ryb, klimatyczne pokoje, domki. Właściciel dba o każdy szczegół, grille, leżaki paleniska rowery sprzęt wędkarski kajaki. Gustownie urządzone domki jak z bajki. Wiele razy byliśmy na mazurach ale to miejsce jest najlepsze...

• Ocena dodana: 26 sierpnia 2023

Super miejsce.

Lokalizacja

• Ocena dodana: 23 sierpnia 2023

• Domek z 2 sypialniami

Siedlisko przyciąga już na samych zdjęciach A w rzeczywistości jest jeszcze lepsze. Dla wybrednych nie jest to hotel 5 gwiazdkowy ale miejsce to przyciąga swoim urokiem . Przyjechaliśmy tu z rodziną tylko na 4 dni ale już planujemy tu przyjechać w przyszłym roku na dłużej. Na dzień dobry zostaliśmy przywitani przez przyjacielskie psy i Panią która wręczyła nam klucze i zasypała mnóstwem informacji na temat co możemy robić,gdzie zjeść, co możemy zwiedzić i przedewszystkim co możemy robić na terenie siedliska. Mieliśmy domek nad stawem ,który był wyposażony we wszystko co jest w każdym domu .Praktycznie nie trzeba zabierać ze sobą niczego oprócz rzeczy na zmianę. Zostaliśmy przywitani ciepło co sprawiało że czuliśmy się naprawdę dobrze . Jeśli szukacie ciszy to jest to idealne miejsce do wypoczynku. Mógłbym pisać jeszcze długo o plusach ale nie zdradzę więcej musicie się sami przekonać jak tu jest. Mogę to miejsce polecić każdemu kto chce tu przyjechać i wypocząć , My wróciliśmy bardzo zadowoleni . Nawet u teściowej zaplusowałem bo była zachwycona tym miejscem 🤣. Polecam też na wyjazd zabrać ze sobą flaszeczkę bardzo dobrego winka z piwniczki . No i to tyle przekonajcie się sami. Pozdrowienia dla właścicieli siedliska kondratówka. Super miejsce 👌💪

• Ocena dodana: 23 sierpnia 2023

Wszystko.

• Ocena dodana: 22 sierpnia 2023

• Studio dwupoziomowe

Jedyną rzeczą do której można się przyczepić to czystość apartamentu, mogłaby być na wyższym poziomie. No i jak dzwoniłem i chciałem zrobić rezerwację na jedną noc to nie było miejsc, ale przez booking można było zrobić. Na miejscu okazało się, że jest wiele apartamentów wolnych. Może taka jest polityka właścicieli.

Bardzo ciekawe miejsce, wiele możliwości odpoczynku i relaksu. Wiele udogodnień typu grill, leżaki, kajaki, łódki, Miejsce z duszą. Sympatyczni właściciele, fajna piwniczka z której można co nieco zakupić :-)

• Ocena dodana: 21 sierpnia 2023

• Domek z 2 sypialniami

Cudowne miejsce na wypoczynek poza miastem, piękna okolica, bardzo klimatyczne domki oraz dekoracje. Gospodarze bardzo mili, chętni do pomocy, na miejscu można kupić lokalne wino, wypożyczyć rower, kajak. Zdecydowanie będziemy wracać :)

• Ocena dodana: 13 sierpnia 2023

Rewelacja!
    • Studio dwupoziomowe

Wszystko. Absolutnie piękne miejsce.

• Ocena dodana: 31 lipca 2023

• Studio dwupoziomowe

Cudowna Pani gospodarz. Serio. Materac dla dziecka bez problemu, dodatkowa pościel bez problemu. Przemiłe powitanie. Jajka od własnych kur można kupić. Domki rewelacja. Czusciutkie. Wszystko co potrzebne na wyposażeniu. Plac zabaw, dwie trampoliny i możliwość karmienia kur. Psy i koty Kochane. Miejsce urokliwe. Piękne. Czulismy się jak w domu. Totalnie wygodne łóżka!

• Ocena dodana: 28 lipca 2023

• Studio dwupoziomowe

Mily i spokojny osrodek do odpoczynku, miła obsluga, ladne i czyste pokoje w fajnym klimacie

• Ocena dodana: 23 lipca 2023

Cudowne miejsce
    • Studio dwupoziomowe

Gospodarze stworzyli kompletnie magiczne i nieoczywiste miejsce! Gościnni, przyjaźni. Studio czyste i przestronne. Bardzo wygodne łóżko. Idealne miejsce na odpoczynek i ucieczkę z miasta.

• Ocena dodana: 22 lipca 2023

• Studio dwupoziomowe

Wszystko pięknie zaplanowane przez właścicieli - blisko jeziorka ale można nie wychodzić z siedliska.

• Ocena dodana: 18 lipca 2023

• Studio dwupoziomowe

Absolutnie fantastyczne miejsce na wypoczynek. Sielsko i magicznie. Wszystkie wcześniejsze opinie oraz informacje potwierdziły się w 100%. Nastolatkowi podobało się bardziej niż nad morzem a żona nie chciała wracać do miasta🙂 Najlepsze wakacje od wielu lat. Pozdrowienia dla gospodarzy.

• Ocena dodana: 17 lipca 2023

• Studio dwupoziomowe

Cudowne, klimatyczne miejsce, idealne aby odpocząć od miejskiego pędu i naładować baterie. Duża powierzchnia, każdy znajdzie coś dla siebie- zarybione stawy, urokliwe loftowe domki, sauna, siatkówka, pingpong, pole dla kamperów, łódka, kajaki. Przemiła właścicielka Irena podpowie i doradzi co warto zobaczyć w okolicy. Aż chce się wracać!

• Ocena dodana: 12 lipca 2023

• Studio dwupoziomowe

Miejsce bardzo urokliwe ...coś wspaniałego cisza spokój woda rybki przepięknie że ciężko opisać Byliśmy pierwszy raz w garbatych mazurach i to miejsce to strzał w 10tke najlepsze pod słońcem A właścicielka na medal 😁 przyjechaliśmy niestety na jedną noc i zostaliśmy bardzo ciepło przywitani 🥰mam nadzieję że szybko wrócimy na dłużej Pozdrawia Świdnik Magda i Bartek 🤪

• Ocena dodana: 10 lipca 2023

Bardzo udany przedłużony weekend, ale zdecydowanie za krótki
    • Domek z 2 sypialniami

Siedlisko Konradówka, to interesujące miejsce, pełne urokliwych zakamarków. Domki komfortowe, chłodne w palne dni i wyposażone w bardzo wygodne materace. Okolica spokojna.

• Ocena dodana: 7 lipca 2023

Piękne miejsce, cudowni właściciele

• Ocena dodana: 22 czerwca 2023

• Studio dwupoziomowe

Wspaniałe piękne miejsce z duszą i pomysłem. Dzięki uprzejmości Właściciela byliśmy zameldowani w domku, chociaż wykupiliśmy opcję apartamentu. Domki stylizowane na stare niczym w skansenie a w środku nowoczesne i w pełni urządzone. Salon z kominkiem, dwie sypialnie, kuchnia z całym sprzętem (kuchenka, mikrofalówka, piecyk, lodówka, wszystkie talerze, różne szklanki, garnki, patelnie i sztućce) niczego nie brakowało, ładna łazienka, suszarka, ręczniki, dwa telewizory, internet. Jedyny minusik to to, że trochę szybko kończyła się ciepła woda, ale co kto lubi 😛. Najpiękniejsze miejsce domku, dla którego warto wrócić to duży piękny taras z widokiem nad samą wodą, dwa stoły, krzesła, miejsce na grilla, uroczo oświetlony w nocy. Wokół cisza, staw, pieski, kotki i śpiewające żaby. Gospodarze mili, zawsze pomocni. Możliwość zakupu wina, miodu, jajek na śniadanie. Wspaniałe miejsce na wyjazd z grupą przyjaciół dużo miejscówek na wieczorne biesiady. Możliwość wynajęcia sauny na wyłączność, wspólne miejsce do grillowania, można także rozpalić ognisko czy popływać kajakami. W stawie można się kąpać, jak ktoś lubi. Bardzo Polecam !

• Ocena dodana: 9 czerwca 2023

Nie ma takiej opcji

To moja bajka

• Ocena dodana: 30 maja 2023

Wspaniała majówka, cisza, spokój, piękna okolica
    • Domek z 2 sypialniami

Nowe, czyste domki, wysoki standard, dobrze wyposażona kuchnia. Piękna okolica, dobra baza wypadowa na wycieczki rowerowe. Mili właściciele.