2. Portugalsko hodnocení hotelů
  3. Azory hodnocení hotelů
  4. Lagoa hodnocení hotelů
Portugalsko Lagoa Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Dreaming Place - AL Průměrné hodnocení: 9,6

„Krásné nové ubytování, super lokace, bezproblémové parkování, hned za rohem je supermarket i několik restaurací. Paulo je super hostitel, je vidět, že se v turistickém průmyslu pohybuje dlouho a opravdu nám nic nechybělo, komunikace z jeho strany a proces ubytování naprosto bezchybný.“

• Casa do Cruzeiro Průměrné hodnocení: 9,4

„Krásná dovolená, krásná příroda. Prostorný dům, vybavení dostačující, v kuchyni vše potřebné. Když jsme potřebovali sušit mokré oblečení, majitel nám poskytl elektrický radiátor. Komunikace s majitelem výborná.“

• CaLoura 76 Průměrné hodnocení: 9,9

„Naprostá spokojenost - skvělá domluva s hostiteli, při příjezdu nachystané základní potraviny z lokálních produktů. V kuchyni k dispozici cukr, sůl, koření, olej, ocet a na zahrádce bylinky pro vaření . Prostorný byt vybavený do detailu vším, co potřebujete. Lépe vybavené ubytování jsme nikdy neměli . Klidné místo s velkým prostorem kolem domu a s velkou terasou. Výborná lokalita uprostřed jižní části ostrova.“

• Casa Branca Průměrné hodnocení: 9,4

„Paní majitelka velmi milá, všechno čisté, velmi klidná lokalita.“

• Sea Bay House Průměrné hodnocení: 9

„Krásný velký byt s úžasným výhledem na oceán. Velice vstřícný majitel, se vším poradil. Dobře zařízená kuchyně a malý obchůdek hned vedle v domě. Co si víc přát.“

• „Vše moderní, velké a čisté.“

• Casa Branca Průměrné hodnocení: 9,4

„Čistota, vstřícnost majitelky, upekla nám a dalším 4 klientům koláč čokoládový a pomerančový😀, možnost vyprání prádla v pračce - byli jsme tam 10 nocí, posezení v zahradě, parkování v objektu, k dispozici káva + čaj …i když jsme to nevyužili“

• Charme do Largo - Apartamento Průměrné hodnocení: 9,1

„Vše bylo perfektní 👌🏼 Nádherný apartmán, krásně vybavený, majitelé vždy rychle reagovali. Velmi doporučuji!“

• Quinta dos Aromas Průměrné hodnocení: 9,1

„Všechno naprosto dokonalé. Krásné místo a perfektní čistota. Milí a vstřícní majitelé. Rozlehlá zahrada s bazénem a výhledem na Ponta Delgada. Jednoznačně doporučuji všem!“

• Home Azores - Lagoa's Place Průměrné hodnocení: 9,1

„Vybavenost vším, na co si lze vzpomenout Sladěnost doplňků Turistické prospekty a podrobné informace o ostrovĕ Čaj a káva k volnému použití Velmi ochotní majitelé“

25 nejlepších hotelů v destinaci Lagoa