2. Portugalia – opinie o hotelach
  3. Algarve – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  4. Luz – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Portugalia Luz Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Casa Coruja Ocena: 8

„Dom jest przepiękny w spokojnej okolicy i blisko plaży ,sklepów i restauracji.Basen cudowny , korzystaliśmy codzienne.Widok z każdej strony domu zapiera dech w piersi.Dom wyposażony jest we wszystkie niezbędne rzeczy,by móc spędzić tam super wakacje.Jest bardzo czysto co dla nas było priorytetem.Wrocilabym tam z pewnością bo warto.”

• Mar da Luz Resort Ocena: 8,9

„Wspaniałe miejsce i absolutnie cudowny apartament z wszystkim co jest potrzebne, z genialnym tarasem i przepieknym widokiem na ogród. Baseny, odnowa bilogiczna, silownia, bliskość oceanu. Wszystko czyściutkie, zadbane i kolorowe. Świetny kontakt z recepcją. Naprawdę top level. Polecam.”

• „Darmowy parking. Dobra komunikacja z gospodarzem. Duży apartament z dwoma sypialniami i salonem z kuchnią. Dobrze wyposażony (pralka, lodówka itp.). Bardzo polecam.”

• „Zakwaterowanie bardzo dobrze zlokalizowane i wygodne.”

• „Obiekt zlokalizowany koło klifów z widokiem na ocean. Troszkę na uboczu, więc niezbędny jest samochód. W mojej ocenie wnętrza jak i ogród wymagają renowacji.”

• „Bardzo dobrze urządzony apartament, z pięknym widokiem na ocean. Blisko na plażę. W okolicy duży wybór restauracji oraz barów. Blisko również do sklepu. To był naprawdę udany pobyt w tym miejscu. Przyjechaliśmy przed planowanym czasem i apratament był gotowy wcześniej,”

30 najlepszych obiektów na wynajem wakacyjny w mieście Luz

na podstawie 10 485 opinii o obiektach na wynajem wakacyjny dodanych przez użytkowników Booking.com