2. Reunion – opinie o hotelach
  3. Saint-Gilles les Bains – opinie o hotelu
Reunion Saint-Gilles les Bains Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Apartament z tarasem z pięknym widokiem, ładnie urządzony, blisko plaży, było wszystko czego potrzebowaliśmy. W środku bardzo czystko, łóżko wygodne. Gospodarz bardzo uprzejmy i pomocny :)”

• Hotel De la Plage Ocena: 8,7

„Niezwykły klimat,w żadnym innym miejscu na Reunion nie czułam takiego chillu jak w Hotel de la Plage. Klimatyczne pokoje, taras, super lokalizacja- wszędzie blisko.”

• „Bliskość plaży”

• „Duży pokój z tarasem na którym jedliśmy śniadania z widokiem na ocean”

• „Obiekt w fajnym miejscu, dwupoziomowy, dobrze wyposażony, z tarasem poddaszu z widokiem na port i ocean. Fajnie urządzone mieszkanie.”

• „Bardzo przyjemny hotel, położony w pięknym ogrodzie, bezpośrednio przy oceanie. Duży pokój z wygodnym łóżkiem i dużym tarasem. Odnowiona łazienka, meble w pokoju dość zużyte. Dwa baseny z dużą ilością leżaków. Bardzo dobre położenie hotelu dla chcących zwiedzać tą piękną wyspę.”

• Hotel Ylang Ylang Ocena: 8,3

„Pokoje od strony basenu są bardzo dobre, choć mogą dla niektórych być małe. Z drugiej strony może być trochę hałaśliwie. Bardzo pomocny personel. Zostawiłem bagaż do wieczora i przy odbiorze zaproponowano mi prysznic😀”

• „Dobrze wyposażony apartament zaraz przy plaży. Jest dostępny basen, oraz parking prywatny dla gości.”

• „Sniadanie super”

• „Fantastyczne miejsce. Widok z tarasu zapiera dech! Polecamy!”

30 najlepszych hoteli w mieście Saint-Gilles les Bains