2. Reunion – opinie o hotelach
  3. Saint-Leu – opinie o hotelu
Reunion Saint-Leu Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Piękny widok, basen zewnętrzny, kuchnia dobrze zaopatrzona, możliwość zrobienia prania, atmosfera hostelowa, miła obsługa.”

• Studio Leu Loft Ocena: 9,3

„Świetna lokalizacja, ciche i spokojne miejsce blisko plaży, dobry punkt wypadowy do zwiedzania okolicy, bardzo blisko przystanku autobusowego. Mieszkanie dobrze wyposażone, bardzo wygodne. Magali jest niezwykle miła, kontaktowa i pomocna.”

• cabane ti tang Ocena: 9,6

„Nasz pobyt w Cabane Ti Tang był wspaniały, podobało nam się wszystko. Przede wszystkim lokalizacja, widoki, które roztaczały się z tarasu - na ocean i miejscowość Saint Leu. Z tarasu mogliśmy obserwować pływające wieloryby, było to spełnieniem marzeń. Domek był niewielki, ale bardzo wygody, był doskonale wyposażony, nie brakowało w nim nic. Cudowny był basen, leżaki i jakuzzi. Jednak najwspanialsi byli nasi gospodarze, troskliwi, szczodrzy i bardzo pomocni, wskazujący nam ciekawe miejsca do odwiedzenia, za co bardzo dziękujemy. Dzięki Colette i Jacquesowi dowiedzieliśmy się wielu interesujących informacji o wyspie i trasach górskich wycieczek. Wszystko było wspaniałe, nie przeszkadzała nawet biegnąca w dole droga. Miejsce godne polecenia.”

• Iloha Seaview Hotel Ocena: 8,4

„Podgrzewany basen”

• „Obiekt przepięknie położony w środku tropikalnego lasu. Cisza, spokój, pełne wyposażenie domku. Śniadania iście tropikalne i bardzo dobre, podawane na tarasie z widokiem na las i morze. Trudno wyobrazić sobie lepsze miejsce.”

• Cases Couleurs Ocena: 8,6

„Super lokalizacja otoczenie kontakt basen ogród wszystko top”

30 najlepszych hoteli w mieście Saint-Leu