2. Emiráty hodnocení hotelů
  3. Abu Dhabi Emirate hodnocení ubytování k pronájmu
Abu Dhabi Emirate Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Adagio Abu Dhabi Al Bustan Průměrné hodnocení: 10

„Adagio koncept je perfektní řešení, kdo potřebuje mít pocit domova i v zahraničí. Vřele doporučuji, maximální komfort.“

• The Eclipse Boutique Suites Průměrné hodnocení: 8

„V centru, tak vše poblíž.Personál velice příjemný a ochotný Vám pomoct.“

• Luxury private sea view room Průměrné hodnocení: 10

„Vše bylo úžasné. Nasser byl velmi milý a ochotný. Poradil nám, kam zajít, kde nakoupit a kde trávit volný čas. Pokoj byl čistý, vše potřebné bylo nachystané.“

• Traveler's Spot - Central Bus Terminal Průměrné hodnocení: 7

„Přijeli jsme docela pozdě a pozitivně hodnotím přístup při nočním příjezdu. Nečekali jsme žádný top. Pokud bych hodnotil v kategorii apartmánů spíš horší, pokud v kategorii hostelů, spíš lepší. Mohli jsme nechat naše zavazadla a v klidu objevovat město, děkujeme.“

• „Moderně zařízený apartmán.Blízko autobusová zastávka.Akorád jsem nepochopil funkce klimatizace.“

• Executive Suites Abu Dhabi Průměrné hodnocení: 9

„Velikost pokoje“

• Sharing motel rooms Průměrné hodnocení: 9

„Hostitel reagoval rychle, když bylo něco potřeba.“

• Ocean Terrace Apartment Průměrné hodnocení: 10

„Krásně vybavený apartmán, dvě toalety, Nejlepší pobyt. V okolí jsou dvě restaurace a pár obchodů.- Blízko je také nákupní centrum a zastávka autobusu“

• Al Diar Sawa Hotel Apartments Průměrné hodnocení: 9

„Super velké pokoje, ale bohužel měli jen kuřácké. Což pro nás nekuřáky nebylo příjemné, ale byly opravdu o několika místnostech a s 2 WC. Nejlepší byl bazén na střeše naprostý luxus i jaccuzi a ručníky s lehátky v ceně.“

• Uptown Hotel Apartments Abu Dhabi by Gewan Průměrné hodnocení: 8

„Pokoj je prostorný, postele docela pohodlné , vše je v blízkosti, klidná lokalita.“

Abu Dhabi Emirate – 30 nejlepších ubytování k pronájmu

podle 45 273 recenzí ubytování k pronájmu na Booking.com