Severní pobřeží Jaderského moře Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• Giovanna Rooms Průměrné hodnocení: 10

„Hezký pokoj s koupelnou, hodně soukromí, čisto, dobré snídaně v blízkém hotelu, hezká pláž, v přízemí dobrá pizzerie“

• Giovanna Rooms Průměrné hodnocení: 10

„Snidane super“

• Casa Pianta Průměrné hodnocení: 9

„Hezké a klidné prostředí. Možnost vypůjčení kol.“

• Locanda da Scarpa Průměrné hodnocení: 10

„Velmi příjemný majitel a personál, snídaně vždy čerstvé, vynikající káva, klidné místo, dostatek parkovacích míst. Lokalita je v dostupné poloze jak k moři tak do přístavu cca 20 minut pěšky. V okolí restaurace,supermarket. Děkujeme moc.“

• B&B Caorle For You Průměrné hodnocení: 9

„Snídaně chutné a dostatek“

• Antica Dogana Průměrné hodnocení: 10

„Perfektní lokalita, milí majitelé a personál hotelu, krásný výhled z okna hotelového pokoje, čistota, možnost parkování u hotelu, a zastávka lodní veřejné dopravy přímo u hotelu, skvělé jídlo. DOPORUČUJI.“

• Casa Pianta Průměrné hodnocení: 10

„Lokalita výborná. Skvělá restaurace "O sole mio", dostupná na kole za několik minut. Pěšky na pláž asi 20 minut. Lokalita je rovinná, vhodná na kondiční běhání.“

• Antica Dogana Průměrné hodnocení: 10

„Ideální místo, jako základna pro výlety do Benátek a na ostatní ostrovy. Zastávka vodního autobusu hned u hotelu. Do Benátek 45-55 minut jízdy. Parkování v zahradě. Snídaně plně dostačující. Bohužel restauraci jsme za 4 dny nevyzkoušely ani jednou, protože hned po snídani jsme odjížděly do Benátek a vrátily se pozdě večer. Pokoj s koupelnou velký, krásně vybavený (veliká postel, pohovka, televize, lednička....) a čistý (úklid každý den). Příjemný personál. Když to vyjde, moc rádi se na toto místo vrátíme.“

• Giovanna Rooms Průměrné hodnocení: 7

„Poloha apartmánu byla velmi dobrá. Pokoje čístý, trochu zvláštně řešen záchod ve sprše ale na jednu noc nám to nijak nevadilo. Paní na recepci byla moc hodná a snídaně teda výborné. 👌🏼 Nádherná pláž.“

• B&B and Sail Průměrné hodnocení: 9

„Výborná pohostinnost a skvělé snídaně včetně domácího koláče. Hezké prostředí. Vyjímečné ubytování s jedinečnou atmosférou, doporučuji k návštěvě.“

Severní pobřeží Jaderského moře – 15 nejlepších bed and breakfast a penzionů

podle 5 658 recenzí B&B a penzionů na Booking.com