Riwiera Romagnola Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Giamaika Ocena: 8

„Lokalizacja bardzo dobra. Blisko do głównego deptaka przy plaży. Fajny czysty basen”

• Hotel Augustus Ocena: 8

„Hotel blisko plaży, dogodna lokalizacja także do dworca czy centrum (wszystko można obejść spacerem, nie korzystaliśmy z komunikacji miejskiej wiec to na plus) Dobre śniadania na 6 piętrze z cudownym widokiem na morze Pokój był skromny ale czysty”

• „Szczególnie jestem zadowolony z lokalizacji, miejsca parkingowego i bardzo przyjaznej obsługi. Ponadto w cene były wliczone śniadania, które jak na tą cenę przerosły moje oczekiwania. Jestem pozytywnie zaskoczony całokształtem i szczerze mogę polecić ten hotel.”

• „Hotel położony jest w bardzo dobrej lokalizacji. Niedaleko znajdują się wejścia na plażę, restauracje oraz większy supermarket (co wcale nie jest powszechne w centrum Rimini). W apartamencie udogodnienia bardzo ok - klimatyzacja, lodówka, często wymieniane ręczniki. Personel bardzo sympatyczny i pomocny przez cały czas pobytu:) Śniadania rewelacyjne - ogrom opcji do wyboru. Codziennie mogliśmy próbować typowo włoskich przysmaków zarówno słodkich, jak i słonych. Osoby wege również znajdą coś dla siebie, więc to duży plus:)”

• Hotel Tilmar Ocena: 7

„Bliskość do plaży”

• Hotel St Pierre Ocena: 8

„Miła obsługa”

• „Bardzo smaczne śniadania, pomocny i uśmiechnięty personel.”

• Hotel Life Ocena: 10

„Lokalizacja przy samej plaży z małym barem. Na plaży toalety, prysznnice, śmietniki. Wszędzie czysto, komfortowo, bardzo dobre śniadania. Hotelowe, rowery do korzystania przez gości w cenie. Zewnętrzny basen i jacuzzi.”

• Miami Suite Ocena: 8

„Śniadania, bliskość plaży”

• „Hotel położony w dobrej lokalizacji, blisko sklep, pizzeria i nie daleko do plaży, miła obsługa w recepcji.”