2. Turecko hodnocení hotelů
  3. Aegean Region hodnocení penzionů a B&B
Aegean Region Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• Haciely Thermal Otel Průměrné hodnocení: 10

„Hotel v uličce plné restaurací a obchůdků, přitom parkování bezproblémové přímo před hotelem z druhé ulice. V koupelně vana s termální vodou.“

• Otantik Tas Ev Průměrné hodnocení: 10

„Prostředí, zvířátka na farmě, milý personál.“

• Vira Apart Suites Průměrné hodnocení: 9

„Velmi prijemny personal. Kdo ma rad kocky, musi proste navstivit. Maji i sve domaci.“

• Troia Pension Průměrné hodnocení: 7

„Výborné místo pro pobyt s autem - parkování na pozemku penzionu, jen pár metrů od pokojů.“

• Airport Guest House Průměrné hodnocení: 9

„Skvělý a milý personál, který umí dobře anglicky a poradí zajímavá místa v okolí. Za menší peníze odvoz z letiště i do centra města. Vše na jedničku. Doporučujeme.“

• Hotel Goreme Sakura Průměrné hodnocení: 7

„Lokalita“

• HemDem Alçıtepe Průměrné hodnocení: 9

„Krásné, čisté a voňavé ubytování, milý hostitel.“

• Venus Hotel Průměrné hodnocení: 10

„Krásný hotel, milý personal.“

• Anz Guest House Pansiyon Průměrné hodnocení: 8

„ubytovani primo v centru, v blizkosti restauraci a obchodu, bezproblemove parkovani, vyborna komunikace s majiteli“

• Lindos Pension Průměrné hodnocení: 10

„Byl jsem zde již podruhé. Obvykle nejezdím na dovolenou na stejné místo, ale u penzionu Lindos jsem udělal výjímku, protože jsem byl zde při svém prvním pobytu neobyčejně spokojený a moc se mi zde líbilo. Dalyan má jedinečnou atmosféru, velmi odlišnou od dovolenkových destinací s obřími hotelovými komplexy. A jedinečnou atmosféru má i penzion Lindos. Byl jsem ubytován na pokoji, který byl během minulé zimy velice pěkně zrenovován a vybaven novým nábytkem, i v koupelně je všechno nové. Cítil jsem se tu moc příjemně. Postele i pohovka na pokoji byly velmi pohodlné a vyspal jsem se zde líp, než doma. Majitel a jeho personál se o své hosty vzorně starají, se vším poradí, a vyjdou jim ve všem velmi vstříc. Pokud to bude možné, budu se sem rád vracet, podobně jako někteří další hosté.“

Aegean Region – 30 nejlepších bed and breakfast a penzionů

podle 25 586 recenzí B&B a penzionů na Booking.com