Liparské ostrovy Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Hotel Faraglione Průměrné hodnocení: 10

„Pláž Acque Calde s bahnem.“

• case nta praya Průměrné hodnocení: 9

„Umisteni u plaze. Oblazkova plaz, malo lidi, vybavenost mestecka akorat. I kdyz ubytovatel neumel moc anglicky, domluvili jsme se. Velmi mile bylo drobne obcerstveni pri prijezdu - ovoce, krekry…Byt je vybaven vsim, co je treba, ocenili jsme prostredek na myti nadobi a kavu.“

• B&B La Palma Průměrné hodnocení: 10

„Fotky úplně neukazují jak moc příjemné ubytování to je. Dorazili jsme na ostrov před check-inem, majitelka nas ubytovala dříve a nabidla nám vodu při čekání na pokoj. Pokoj byl příjemný, čistý a moc se nám zde líbilo. Rozhodně bych se sem vrátila znova. Poloha super- kousek od přístavu, ale přípravte se na stoupání a úzké uličky. Fajn dostačující snídaně“

• Hotel Ossidiana Stromboli Center Průměrné hodnocení: 10

„Úžasné, čisté ubytování, výborná poloha v blízkosti přístavu i krásné pláže. Ideální jako výchozí místo pro výstup k sopce či lodní výlet. Excelentní snídaně.“

• Case Scibilia Průměrné hodnocení: 7

„Lokalita,ochotný majitel.Cisty pokoj“

• Hotel Aura Průměrné hodnocení: 8

„“

• Hotel Faraglione Průměrné hodnocení: 8

„Super lokalita hned u přístavu a blízko ke všemu, milý personál. Snídaně klasicky italské. Na pokoji byla i lednice.“

• Hotel Conti Průměrné hodnocení: 8

„Lokalita přímo na pláži“

• Hotel Ossidiana Stromboli Center Průměrné hodnocení: 10

„Krasný klasický hotel (styl 20-tého století), pestrá snídaně, Blízko na trajekt, blízko kamkoliv...“

• Hotel Aura Průměrné hodnocení: 9

„Klidné místo, ochotný personál“