2. Turcja – opinie o hotelach
  3. Turcja – opinie o hotelach
Wybrzeże Alanyi Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Super obsługa, swierze jedzenie, czysto.”

• „Dbałość o każdy szczegół, pyszne jedzenie, wspaniała obsługa, doskonały obiekt”

• „Jedzenie smaczne codziennie coś innego warzywa świeże i smaczne. Wszystko sprzątane na bieżąco lokalizacja super spokojnie i bez tłoku”

• „Fantastyczna hotel, najlepszy w jakim byłem. Świetnie zorganizowany, każdy znajdzie coś dla siebie. Świetne miejsce do wypadu rodzinnego.”

• „Jedynie lokalizacja , Opcja ale inclusive nie ma nic z tej nazwy , w barze jedynie piwo oraz. Około 5 alkoholi tureckich , wszystko inne dodatkowo płatne .”

• „Śniadanie świeże, smaczne, obsługa bardzo miła, Pani zawsze uśmiechnięta i pomocna. Pokoje są naprawdę ładne, jednakże duży minus za niesprzątanie pokoju i brak świeżych ręczników. W zasadzie po przyjeździe w niedzielę Panie były u nas w poniedziałek i wtorek, potem nie zaglądały do końca tygodnia ani razu. Sami wynosiliśmy śmieci z pokoju itp. Poza tym lokalizacja hotelu jest po prostu rewelacyjna, 3 minuty i było się na plaży, pod tym względem polecam!”

• „Obsługa bardzo miła, lokalizacja świetna,czysto i komfortowo,jedzenie bardzo smaczne,, wszędzie blisko,bardzo polecam🙂”

• „Stosunek ceny do jakości jest bardzo dobry. Pokój jest czysty, wszystko w nim jest. Nie ma co się oszukiwać, ale za 65-70 euro/ pokój dla 2 osób/ doba nie dostajemy super jedzenia, czy świetnych drinków. Natomiast sporo rzeczy jest niezłych, można coś dla siebie znaleźć. Obsługa jest bardzo miła, pomocna. Stara się na każdym kroku. To chyba największy plus tego hotelu. Duży plus również za wprowadzenie możliwości skosztowania pity przed lunchem lub po lunchu, a pitę z serem robi Pan w prawdziwym piecu ( smak jest świetny). Dwa baseny, bar przy basenie to też plus. Na plus również, że przed hotelem często nie ma problemu z zaparkowaniem.”

• „Świetny aquapark, animacje dla dzieci, bardzo duży wybór jedzenia. Ładny cocktail bar z leżakami na palzy. Bardzo pracowity personel!”

• „Lokalizacja świetna. Idealna plaża, prywatna dla hotelu, zawsze mogliśmy znaleźć miejsca na leżakach,, obsługa która dobrze dbała o gości przebywających na plaży. Obecne były prysznice, toaleta. Bar pod dachem na świeżym powietrzu. Niczego nie brakowało. Wyżywienie bardzo dobre z dużym wyborem. Codzienne sprzątanie i wymiana ręczników, wyrzucanie śmieci, uzupełnianie minibaru- to było dla Nas na ogromny plus. Profesjonalny i miły personel. Zdecydowanie wrócilibyśmy do tego miejsca.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Wybrzeże Alanyi