2. Portugalsko hodnocení hotelů
  3. Portugalsko hodnocení hotelů
Alentejo Litoral Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Casa Da Seiceira Průměrné hodnocení: 10

„Krásné místo, velmi pěkné ubytování. Personál milý a starostlivý. K dispozici kapslová káva, čaj i koláč. Snídaně bohatá, včetně míchaných vajíček a džusu z čerstvých pomerančů. Ubytovali jsme se jen na jednu noc, cestou po Fisherman´s trail, paní recepční nám nabídla odvoz na i z restaurace, kde jsme si dali vynikající večeři a dezert za dobrou cenu. Vřele doporučuji. Je pečováno s láskou nejen o ubytování, ale i o klienty.“

• MUTE Hostel Porto Covo Průměrné hodnocení: 9

„Výborná lokalita, hned u útesů a pláže, ideální na kochání se vln, super snídaně.“

• HI Almograve – Pousada de Juventude Průměrné hodnocení: 8

„káva, džus, buchta, sýr, šunka, zelenina. Kdo chce, ten si vybere...“

• Pestana Troia Eco-Resort & Residences Průměrné hodnocení: 6

„Prijeli jsme pouze na 2 dny a těšili se na odpočinek od rusneho města mimo sezónu. Příroda a okoli je výjimečne, vecer nám chodily dávat dobrou noc lišky a duny jsou velmi zajimave. Plaz musí byt během leta opravdu fantasticka. Prvotní myslenka resortu byla určitě dobra, nejsem si však jista zda poměr ceny a výkonu stačí.“

• Hotel Apartamento Sinerama Průměrné hodnocení: 8

„Příjemný personál, hezké ubytování, my jsme přespávali jen jednu noc, takže dobrý“

• „Prostředí romantické, tiché, v přírodě. Čisté pokoje i okolí hotelu. Naprosto krásne ubytování v přírodě na vesnici. Pan na recepci (asi majitel) velmi milý, ochotný a usměvavý. Velký sympaťák.“

• Guest House - Duna Parque Group Průměrné hodnocení: 10

„Pokoj srovnatelné úrovně jako lepší hotelový pokoj, včetně vybavení. Velmi pohodlné a praktická terasa.“

• Pirata Milfontes Guest House Průměrné hodnocení: 9

„Klidné místo, lehce dostupné, milý a ochotný personál, čistý, dostatečně vybavený pokoj s kouzelnou, zahrádka s posezením, slušně vybavená společná kuchyně.“

• Quartos Abelha Průměrné hodnocení: 10

„Vyborne!“

• Hakuna Matata Hostel Průměrné hodnocení: 9

„Čisté, příjemné lehce dostupné místo s přátelským personálem .“

Alentejo Litoral – 30 nejlepších hotelů