Almeria Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Apartament bardzo wygodny i przygotowany odpowiednio.”

• Patios de Almería Ocena: 10

„Wszystko”

• „Super lokalizacja z bocznym widokiem na morze. Duży taras :))przestronny salon”

• „Bardzo dobry kontakt z obsługą obiektu. Parking za szlabanem z wydzielonym miejscem to duży plus. Duży plus dla obiektu za bardzo dobry internet.”

• „Czystość, pomocna obsługa, bliskość do morza.”

• „Odległość do morza”

• „Apartament jest duży, przyjemny, łóżko bardzo wygodne. Robiliśmy sobie nawet pranie. Taras taki szeroki, że mogłam na nim skakać na skakance. Okolica z dobrymi restauracjami i bardzo bezpieczna. Garaż podziemny był dużym plusem.”

• „Wszystko było świetne. Apartament przy jednej z większych ulic Almerii, wysadzanej palmami, piękny widok z okna na pasaż i na morze. Pokoje urządzone wygodnie, domowy wystrój. Komfortowa łazienka, dobrze wyposażona kuchnia, czekał na nas ekspres do kawy i zapas kapsułek, dziękujemy :).Wygodne łóżka. Bezpłatny podziemny parking to duży plus. Świetna lokalizacja, wszędzie blisko. Jeśli będę w okolicy na pewno tam wrócę.”

• „Spokojne małe zamknięte osiedle. Apartament z podziemnym garażem. Wydajny internet - mogliśmy korzystać ze swojego konta na Netflix. Do plaży 15 minut spacerkiem. W kuchni wszystko, co potrzebne a na dachu taras gdzie można posiedzieć wieczorem przy lampce wina.”

• „Świetny taras z pięknym widokiem na plażę i morze. Doskonale wyposażone mieszkanie oraz urządzone z gustem. Bardzo dobry kontakt z właścicielem i obsługą obiektu.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Almeria

na podstawie 117 707 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com