Almeria Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Wnętrze budynku. Duże pokoje. Duża łazienka.”

• „Bardzo fajny hotel.”

• Be Free Nautilus Ocena: 8

„Lokalizacja przy samej plaży w cichej częsci miasteczka. Apartament przestrzenny.”

• „Lokalizacja, zainteresowanie i pomoc ze strony gospodyni.”

• „Świetny taras z pięknym widokiem na plażę i morze. Doskonale wyposażone mieszkanie oraz urządzone z gustem. Bardzo dobry kontakt z właścicielem i obsługą obiektu.”

• Alcazaba Hills Ocena: 10

„Przrstronność pomieszczeń, czystość, wyposażenie, lokalizacja, wspaniały widok z okna, piękny ogród. Willa jest świetna! Wszystko co potrzebne jest zapewnione. Widoki niesamowite i cudowny ogród. Właściciel zaangażowany i bardzo miły. Bardzo dobra lokalizacja. Wszędzie blisko. Wszystko dookoła zadbane. Jeżeli szukasz odpoczynku to jest to idealne miejsce. Góry, plaża, cisza - raj na Ziemii.”

• „Miałem przyjemność spędzić kilka dni w apartamencie ROSA del MAR i było to niesamowite doświadczenie! Lokalizacja przy samej plaży jest idealna, fajny widok z tarasu. Apartament jest świeżo po remoncie, bardzo czysty i komfortowy. Wyposażenie jest nowoczesne, a szybkie WiFi działało bez zarzutu. Bezpłatny parking to dodatkowy atut. Basen na świeżym powietrzu był świetnym miejscem na relaks. Gorąco polecam ten apartament na wakacyjny wypoczynek!”

• „Dobra lokalizację, prostota, widok”

• „Super lokalizacja, blisko morza i basenu, w pobliżu restauracje. Komfortowy apartament miał wszystko czego potrzebowaliśmy: lodówka, kuchnia, pralka, klimatyzacja, wifi i wygodne łóżko. Polecam.”

• „Funkcjonalne, ładne mieszkanie w samym centrum Almerii.”