2. Británie hodnocení hotelů
  3. Angus hodnocení hotelů
Angus Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Dundee Backpackers Hostel Průměrné hodnocení: 8

„Hostel je přímo na náměstí v centru Dundee asi 5 minut od železniční stanice. V okolí je spousta hospod, restaurací a rychlých občerstvení. Doporučuji také výlet na místní kopec, odkud je super výhled na město a záliv. V pokoji jsme spali na patrových postelích. K dispozici bylo dost úložného prostoru. Na patře byla sdílená koupelna a záchod pro muže i ženy dohromady, což ale nebyl problém, protože záchody i sprchy jsou v zamykatelné kabince. Dále byla na patře také velká kuchyň, kam se vejde několik lidí vařících naráz, a také místnost s televizí a další společenská místnost, kde bylo i několik her. Hostel je skutečně obrovský.“

• Craigie dhu, golf haven Průměrné hodnocení: 8

„Ticho. Bohatá snídaně.“

• „Naprosto úžasné místo s milou majitelkou“

• Hotel Indigo - Dundee, an IHG Hotel Průměrné hodnocení: 9

„Velmi zajimavy hotel ze stare tovarny. Vyborna snidane. Hotel cisty.“

• The George Hotel Průměrné hodnocení: 7

„Takový autenticky působící hotýlek s dobrou restaurací (jídlo moc dobré a obrovské porce) + milý personál. Parkoviště hned u hotelu a dobře přístupné.“

• ibis budget Dundee Camperdown Průměrné hodnocení: 7

„Tiché a klidné Milá obsluha na recepci, ale přes přízvuk jsem moc nerozuměla“

• Sleeperz Hotel Dundee Průměrné hodnocení: 10

„Hotel přímo u vlakového nádraží. Vlaky nejsou prakticky slyšet, takže nás to nebudilo. Vybavení na uvaření čaje nebo kávy. Čisté a skvělý výhled. Velmi příjemný personál na recepci a super snídaně“

• Sleeperz Hotel Dundee Průměrné hodnocení: 9

„Localita perfektnì,krásný výhled. Snìdaně vynikajìcì.Dostatečný výběr jìdla.“

• Sleeperz Hotel Dundee Průměrné hodnocení: 9

„Náš pobyt bylo pouhé přenocování.“

• „Ubytovací zařízení neposkytovalo snídani.“

Angus – 10 nejlepších hotelů