2. Rumunia – opinie o hotelach
  3. Arges – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Arges Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Miły personel, czysto, miejsce parkingowe. Łatwo znaleźć. Ogród do dyspozycji.”

• „Duże psisko na powitanie było super... Miałam kontakt z młodszym gospodarzem, więc szło się dogadać po angielsku. Niestety z plusów to tyle.”

• Four Rooms Ocena: 10

„Przemiła obsługa, bardzo czysto i komfortowo :)”

• Pensiunea Heaven Ocena: 10

„bardzo mila obsługa”

• Pensiunea Cora Ocena: 10

„W budynkach bardzo czysto. Nie pierwszy raz korzystamy z noclegu w tej lokalizacji. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Niestety w ostatnim roku dojazd się nieco popsuł, z uwagi na zmianę organizacji ruchu...”

• Casa Lazaroiu Ocena: 7

„Proste zakwaterowanie w bungalowie. Przyjemny ośrodek z dużym potencjałem. Fajnie położone domki. Smaczne, urozmaicone śniadanie.”

• Fantastic camp Ocena: 10

„Przestronne pomieszczenia willa spoko wyposażona właściciel bardzo miły wszystko ok”

• „Wszędzie pięknie pachnie ciasteczkami, bo na dole budynku jest cukiernia. Koniecznie spróbujcie ciastka Kinder bueno! ;-) Bardzo miła obsługa, poprosiłam o pokój z widokiem i taki dostałam bez problemów. Bardzo duże, wygodne łóżka i poduszki. Dobra lokalizacji - cicha, ale blisko stacji kolejowej i parku. Z chęcią zatrzymam się kolejny raz.”

• Fantastic camp Ocena: 7

„ładny basen”

• „Na miejscu jest restauracja, gdzie można zjeść znośną kolację. Trudno oczekiwać jednak wysokiego poziomu kuchni, jeśli jest się jedynymi gośćmi.”

30 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Arges

na podstawie 18 956 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com