2. Tanzania – opinie o hotelach
  3. Tanzania – opinie o hotelach
Arumeru Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Greenside Hotel Ocena: 10

„Piękny design, świetna obsługa, czysto i bardzo dobre jedzenie.”

• Serengeti Villa Ocena: 10

„Przytulny miły dom z dusza. Pięknie, klimatycznie , śliczny wystrój. Czułam się jak na sawannie takie piękne dekoracji bardzo afrykańskie. Pyszne śniadanie i obsługa bardzo miła i profesjonalna. Napewno wrócę do tego miejsca.”

• „Cudowne, komfortowe miejsce bardzo przytulnie urządzone. Personel bardzo miły i gościnny. Dobre jedzenie w restauracji! W cenie pokoju także śniadanie. Serdecznie polecam”

• Njiro Legacy Ocena: 5

„Nic”

• „Wszystko super!!! Przede wszystkim personel i organizacja całej farmy. Regina, która była niezwykle miła, pomocna i przyjacielska, zostanie w naszej pamięci na długo 😀 Miejsce niezwykłe. Wszystko ekologiczne, świetnie wymyślone i praktycznie, samowystarczalne. Wrócimy!!!”

• „Bardzo przyjazna obsługa, bardzo dobre śniadanie, wygodne łóżko, dobra lokalizacja”

• Serengeti Villa Ocena: 10

„Czuć, że gospodarzom zależy aby goście poczuli się dobrze. Czuć klimat Afryki:) pięknie urządzone pokoje, dbałość o każdy szczegół, super strefa odpoczynku, wieczorem ognisko w palenisku na dziedzińcu, możliwość zrelaksowania się na huśtawkach wśród palm:) ogromne śniadanie, bardzo różnorodne i ogromne. Łóżko z palet, stylistyka nawiązująca do Afryki. Jest pięknie”

• Serengeti Villa Ocena: 10

„Bardzo fajne, klimatyczne miejsce, pomocny personel i pyszne śniadanie.”

• „Lokalizacja na jedną noc przed Safari bardzo dobra. O pewnych rzeczach na które obiekt nie ma wpływu nie będę pisał . Polecam.”

28 Najlepszych Hoteli w regionie Arumeru