2. Paragwaj – opinie o hotelach
  3. Asunción – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Asunción Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Wspaniały rodzinny klimat,basen przy drzwiach”

• Andares del Agua Ocena: 10

„Doskonały obiekt, położony nieco na uboczu, kameralnie i cicho a jednocześnie w bliskiej odlegości do centrum i dużych marketów. Wygodne duże, przestrzenne apartamenty, pyszne śniadania, basen na terenie obiektu. Obsługa hotelu przemiła, zawsze służy pomocą! Będę wracać z przyjemnością :)”

• Andares del Agua Ocena: 10

„Wspaniały obiekt !”

• Hotel Manduara Ocena: 10

„Wszystko z basenem na dachu”

• „Wspaniałe miejsce, cudowna właścicielka Minerwa. Pomogła nam w wielu sprawach :)) Wielki plus za możliwość zakwaterowania już o 7 rano. W pokoju wszelkie udogodnienia, miła atmosfera. Polecamy !!”

• „basen,bibloteka”

• „Jeśli szukasz apartamentu, w którym poczujesz się jak w domu to idealne miejsce dla Ciebie. Na miejscu jest wszystko czego potrzebujesz. Mieszkanie jest stylowe, przestronne i posiada balkon. Na miejscu jest również klimatyzacja, co w upalne dni jest niezbędne! Polecam!!”

• Lola’s home Ocena: 10

„W naszym przypadku ucieszył nas dostęp do pralki. 😁Kuchnia , świeży obiekt.”

• „Warunki jak nowoczesne mieszkanie,automatyczne zamykanie kodem drzwi,basen na dachu,ochrona 24h na dobę 2 telewizory,bliskość sklepów.Dobra dzielnica. W każdej chwili bezpośredni kontakt na WhatsAppie z właścicielem. Dużo plusów.Będę wracał.”

• Lola’s home Ocena: 9

„Nieduży apartament. Z aneksem kuchennym i łazienką. Czysto. W kuchni wszystko co trzeba. Były ręczniki i czysta pościel Bardzo wygodne łóżko. W części ogólnodostępnej można było bezpłatnie skorzystać z pralki z suszarką. Diego, nasz gospodarz bardzo pomocny, szybko odpowiadający na nasze pytania i prośby. Około 50 metrów od obiektu jest nieduży sklep spożywczy, a około a około 400 metrów duży sklep spożywczyu.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Asunción

na podstawie 6 930 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com