2. Brazílie hodnocení hotelů
  3. Bahia hodnocení penzionů a B&B
Bahia Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• Pousada Aldeia Banzaê Průměrné hodnocení: 9

„Spravce objektu, hezky exotický chlapec a moc příjemný.“

• Pousada Restinga Apart Service- Aeroporto Průměrné hodnocení: 8

„Vista pro mar“

• Hostel Morro de Sao Paulo Průměrné hodnocení: 5

„Vynikající lokalita. Příjemný a vstřícný personál zejména Martin . Snídaně byla průměrná ale jinak docela dobrá. Dobrá cena ale korespondujici s kvalitou.“

• Pousada Bahia Bella Průměrné hodnocení: 10

„Naprosto všechno!!! Toto ubytování bylo nejúžasnější, jaké jsem v životě zažila. Personál (hlavně Lu) je neskutečně milý, ochotný, mate pocit, jako byste byly doma. Pokoje jsou krásné, moderní. My měli s výhledem na moře, nádhera. Snídaně luxusní. Všechno vyrobeno přímo personálem a místní kuchyni. Domácí chleba, čerstvé džusy, domácí sladkosti. K tomu každé ráno toustik přímo z kuchyně a navíc každý den prezentovali něco nového z místní kuchyně (smažené banány, tapiokove palačinky apod) Krásný čistý bazén, Terraza s houpackou…. prostě pohádka! Určitě se vrátíme!“

• Bed & breakfast Villa Carmo Průměrné hodnocení: 10

„Cel7 pobyt předčil naše očekávání. Personál byl velmi přátelský, ochotný a trpělivý. Pokoje jsou čisté a krásné. Lokalita má úžasnou atmosféru.“

• Chapada Casas da Izete Průměrné hodnocení: 10

„Velmi milá a ochotná hostitelka. Velmi čistý pokoj i když trochu menší. Dobrá lokalita. Vynikajici snídaně.“

• Pousada Beija Flor Průměrné hodnocení: 10

„Výborná snídaně, umístění hotelu bylo v krátké docházkové vzdálenosti od historického centra.“

Bahia – 30 nejlepších bed and breakfast a penzionů

podle 233 146 recenzí B&B a penzionů na Booking.com