2. Španělsko hodnocení hotelů
  3. Španělsko hodnocení hotelů
Baix Llobregat Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• Hostal Lami Průměrné hodnocení: 10

„Pokoj: Moderní světlý pokoj, který byl krásně čistý. Koupelna se sprchovým koutem a wc byla prostorná, neboť zajímavě vyřešené bylo umístění umyvadla, které se nacházelo v pokoji hned za dveřmi, což mělo svá pro i proti. Místo šatní skříně byla k dispozici úložná stěna s ramínky, což naprosto postačilo. Na stěně byla i větší Android TV, kde bylo možné přes funkci Cast propojit telefon a spustit Google TV. U manželské postele, která byla opravdu pohodlná, byly po obou stranách i lampičky s USB-A portem pro nabíjení vašeho el. zařízení, ale samozřejmě i klasická zásuvka. Služby: Úklid pokoje byl každý den, včetně čistých ručníků, takže pokud na pokoj přijdete jen přespat, nejspíš využijete i visačku Do not disturb a ušetříte uklízečce práci s jedním pokojem. :) Na recepci byl velmi milý a ochotný personál, kde umožňují bezplatně i úschovu zavazadel, takže za to také velké plus. K dispozici jsou i snídaně za €6 na osobu, ale vzhledem k tomu, že je v okolí mnoho kaváren a pekáren, tak jsme si snídani dali pokaždé jinde. Přeprava: Dostupnost na MHD je také velmi dobrá. Ač do samého centra města to trvá trochu déle, je blízko (400m) tramvajová zastávka Pont d'Espluges. Odtud se tramvají T1, 2 nebo 3 dostanete s jedním přestupem na metro L5 (ve stanici Ernest Luch) k hlavní památce Sagrada Família za 30 minut. O kus blíž je i autobusová zastávka, ale nám nejvíc vyhovovaly tramvaje. :)“

• „Metro v blízkosti a letiště“

• Hostal Lami Průměrné hodnocení: 9

„Poměr cena a kvalita, nic zázračného, ale na krátkodobý pobyt to stačilo. Tento hotel je cca 10 km od centra a hodinu jsme se tam dopravovaly, což je v pohodě, protože veřejná doprava v Barceloně je vynikající. Poměrně čistý pokoj s televizi a sprchou. Pravidělně měnili ručníky a ložní prádlo - s tím jsem byla nadmíru spokojená.“

• Hostal Lami Průměrné hodnocení: 8

„Snídaně nebyla úplně ideální. Chyběla například zelenina.“

• Habitación cómoda en Barcelona Průměrné hodnocení: 5

„Lokace je jen pár kroků od metra, skrze které se dá po Barceloně ideálně pohybovat.“

• Aeropuerto Barcelona -Mi colibrí Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování bylo skvele. Opravdu blízko letiště, metrem do 10 minut. Od ubytování na metro max 5min. Pokud máte brzký let, vřele doporučuji. Pokoj byl hezky vybaveny, postel pohodlná, ocenuji zásuvky přímo u postele. K dispozici je kuchyň, která je plně vybavená, takze si uvarite jídlo a uvaříte i kapslovou kávu. Naproti domu je fajn kavarna/pekarna s čerstvým pečivem a o ulici vedle supermarket.“

• Hostal Rambla Průměrné hodnocení: 8

„Příjemný personál, čisté ubytování“

• Hostal Lami Průměrné hodnocení: 10

„Pokoj byl čistý, nový. Úklidová služba fungovala na 100%. Personál milý“

• Hostal Cal Siles Průměrné hodnocení: 6

„Cena, dostupnost letiště a metra do centra.“

Baix Llobregat – 10 nejlepších bed and breakfast a penzionů

podle 10 431 recenzí B&B a penzionů na Booking.com