Baix Llobregat Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Wszystko super, na recepcji bardzo mili panowie i otwarci na pomoc. Widok z tarasu zapiera dech. Można nie wychodzić z hotelu i cieszyć oczy pięknym widokiem z tarasu. Czego nie mogę powiedzieć o obsłudze w restauracji. Chcieliśmy spytać o obiad po angielsku, to panowie z obsługi nawet się nie zatrzymali. Piszę panowie, bo raz pytaliśmy jednego, minął bez zatrzymywania, z drugim panem było tak samo. No cóż wyszliśmy i już nie wróciliśmy ☹️”

• „Czysty”

• „Duże mieszkanko, wszystko co potrzebne na miejscu choć przydałoby się trochę odświeżyć. Lokalizacja bardzo blisko metra L8 (za rogiem) lub L5 (5-7 minut spacerem)”

• Maria House Ocena: 10

„Wszystko było perfekcyjnie zorganizowane. Na pewno warto skorzystać. Czysto, klimatyzacja, kosmetyki, dużo ręczników.”

• „Piękny czysty apartament blisko plaży”

• „Apartament dość przestronny, w centrum Viladecans. Łatwy dojazd z lotniska z Terminalu T1 linią L99 do przystanku znajdującego się ok. 1 km od apartamentu. Możliwość późnego samodzielnego zakwaterowania-na mail otrzymuje się kody do drzwi do budynku i apartamentu. Wyposażony w podstawowe przybory kuchenne. Carrefour Express w odległości ok. 200m otwarty do 21:00. Polecam.”

• „Standard i lokalizacja. Świetnie wyposażone apartamenty. Genialna lokalizacja. Blisko plaży i restauracji. Bardzo dobry dojazd z i do lotniska. Szybki i prosty dojazd do Barcelony. Obiekt suuper. Dodatkowo jedna z osób w recepcji mówi w języku polskim.”

• „Lokalizacja TOP Plaza 50 m, Wszystkie udogodnienia w zasiegu ręki,”

• „Lokalizacja bardzo w porządku, parę kroków na plażę, do sklepu i piekarni. Mieszkanko super.”

• „Piekny widok z okna, piekna okolica, blisko sa restauracje i sklepy, mozna sie we wszystko zaopatrzec...blisko do pociagu, droga do Barcelony 25 minut, pociagi sa co 30 minut.W poprzednich komentarzach czytalam, ze jest problem z apikacja otwierajaca drzwi do mieszkania...nic pidobnego ...wszystko jest bardzo proste...w mieszkaniu hest oralka, suszarka do ubran, co bardzo pomaga...mieszkanie jest starsze, ale zadbane , duzo przestrzeni , mozna sie czuc doskonale...fajny taras z widokiem..polecam...😊 w odległości 20 minut mieszka Messi 🙃”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Baix Llobregat

na podstawie 26 898 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com