2. Indonezja – opinie o hotelach
  3. Bali – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Bali Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Zen Home Ocena: 10

„Super lokalizacja, czysty i zadbany prywatny dom z cudownym ogrodem!”

• The Jungle Villa Ocena: 10

„Piękne, klimatyczne miejsce oddalone od ulicznego ruchu, ale wszędzie blisko. Domki w dżungli z pięknym basenem. Obsługa bardzo pomocna, szczera i zawsze uśmiechnięta. Polecamy z całego serducha.”

• Tentacle Bali Ocena: 8

„Kameralne bungalowy w pięknym otoczeniu zieleni z małym basenem ale wystarczające na przyjemny odpoczynek”

• „Mieliśmy do dyspozycji willę z prywatnym basenem, ale ze względu na pogodę (deszcz) niestety z niego nie skorzystaliśmy. Leżaki i wszystko dookoła było mokre przez deszcz (to nie wina obiektu). Sama willa pięknie położona w otoczeniu przyrody i odgłosów natury. Obsługa miła i pomocna, a śniadanie smaczne.”

• Penida Bambu Green Ocena: 10

„Bardzo klimatyczne i zadbane domki, basen czynny bardzo długo w ciągu dnia, pyszne śniadania i przedewszystkim znakomita obsługa. Hotel oferuje podwózkę z i do portu, daje różne polecenia jak spędzić czas na Nusa Penidzie i oferują wypożyczenie różnych skuterów w bardzo dobrym stanie. Gopal i Prisma byli bardzo mili i pomocni”

• Linda Villa 2 Ocena: 8

„Bardzo fajna willa z basenem, spokojna okolica, fajny pokój, dobre śniadanie.”

• „Piękny widok z basenu na okolicę 😊, pomocny miły personel, śniadanie typowe jak na bali, tosty , jajko i owoce, w willi znajduje się dystrybutor wody. W niedalekiej odległości yoga , sklepy.”

• „Blisko centrum. Bardzo miła obsługa”

• Villa Mangga Ocena: 8

„Lokalizacja świetna, w spokojnej uliczce blisko restauracji. Fajnie urządzona willa z basenem. Coco bardzo uczynny i odpowiadający na wszystkie potrzeby👍”

• Villa Danu Ocena: 6

„Obiekt jest położony z widokiem na jezioro, domki są wygodne z tarasem przy basenie. Właściciel bardzo przyjemny. Ugościł nas i od razu zorganizował nam wyjazd na wulkan z wspaniałą przewodniczką.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Bali

na podstawie 287 740 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com