2. Indonezja – opinie o hotelach
  3. Bali – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Bali Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Piękna willa z bardzo dobrej lokalizacji. Spacerem można dotrzeć na plaże i do centrum. Bardzo miła obsługa, serdecznie polecam.”

• „Idealna lokalizacja z widokiem na dżunglę, cisza, spokój, pomocny personel, hotelowy transfer do miasta.”

• „Spełnienie marzeń o domku bambusowym - wynajeliśmy mały domek a był rewelacyjny niczego w nim nie brakowało. Bardzo czysto, pieknie i klimatycznie. Obsługa w hotelu lepsza niż w niejednym 5* hotelu klasy premium. Jedzenie z menu OBŁĘDNE ! Bardzo polecam ten obiekt :)”

• „Bardzo ładny design, dobra lokalizacja (10 minut pieszo od plaży) i przemiły personel! Komang oraz Wirya są super pomocnymi osobami ☺️ Pokój oraz przestrzeń wspólna były codziennie sprzątane i są dobrze wyposażone. Co ważne, było tu cicho mimo bliskości ruchliwej ulicy.”

• Govinda Villas Ocena: 7

„Piękna natura i mili ludzie.”

• „Niesamowity domek wśród natury. Przepyszne śniadania! Obsługa bardzo miła”

• Desa Eko Ocena: 10

„Położenie nad dżungla na półce. Mało jest takich miejsc”

• Daniswara Villa Ocena: 8

„Obsługa,młodzi mili ludzie!!!”

• Tirta Arum Ocena: 10

„Spędziliśmy w Tirta Arum 5 nocy, w willi dla 4 osób z prywatnym basenem. Piękne miejsce! Czuliśmy się jak w domu. Cudowni ludzie prowadzą ten ośrodek. Wszystko zadbane i czyste. Główny basen jak w bajce, z przepięknym widokiem. No i pływające śniadania :) Nie ma bufetu, śniadania z karty. Wszystko świeże i przepyszne. Nam wystarczało w 100%. Do centrum 20 min na piechotę, ale hotel organizuje darmowe transporty kilka razy dziennie. My mieliśmy skutery, więc nie korzystaliśmy. Polecam kąpiel w kwiatach. Cudnie przygotowane 🌺 Kolejny raz w Ubud- tylko w Tirta Arum. Kochani, dziękujemy za pięknie spędzony czas 💜”

• „Kultura ludzie przyroda”