2. Serbia – opinie o hotelach
  3. Banat Region – opinie o hotelach
Banat Region Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Przyjazny, pomocny właściciel. Zostaliśmy przywitani zimnym piwem, rano poczęstowani kawą :-) Zamknięty parking bezpośrednio przy pokoju. Dobra lokalizacja na trasie.”

• „Świetne miejsce na nocleg w drodze, dobry dojazd, blisko autostrady do Belgradu i przejścia granicznego. Duży pokój z dużą łazienką. W miarę wygodne łóżka zrobione z palet. Może nie ma tu wzorowego porządku, ale widać, że to miejsce "żyje". Bardzo miła obsługa, bezproblemowe zakwaterowanie (właściciel powitał nas zimnym piwem) i wykwaterowanie (właścicielka postawiła nas na nogi świetną kawą). Parking na podwórku za zamkniętą bramą.”

• „Bardzo sympatyczni i uprzejmi gospodarze. Pokój z wejściem od strony podwórka, na tym podwórku zamykanym bramą, parkowane bezpiecznie jest auto. Warunki są lekko surowe, ale ma to swój urok. Cisza, spokój i adekwatna cena, sprawia, że nocleg świetnie nadaje się na odpoczynek w długiej trasie.”

• Apartman Pero Ocena: 9

„Duże mieszkanie na 3 piętrze trochę na uboczu miasta (15 minut do centrum) i przez to ciche. W oknach rolety, można opuścić i w ten sposób dodatkowo wyciszyć. Bardzo dobrze wyposażona duża kuchnio-jadalnia, oddzielna od sypialni. Jedna sypialnia przechodnia, druga nieprzechodnia. Czysto i przestronnie.”

• „Korzystna lokalizacja”

• „Basen”

• „Mili właściciele. Parking prywatny, zamykany.”

• „Lokalizacja blisko przejścia granicznego to duży plus. Właściciel bardzo pomocny i uczynny. Bardzo dużym plusem był parking w podwórkuposesji, który był zamykany bramą.”

• „Dobra lokalizacja, jako nocleg tranzytowy. Bardzo miła obsługa. Obok tania i dobra restauracja.”

• „Śniadania brak. Lokalizacja na 4-.”