2. Serbia – opinie o hotelach
  3. Banat Region – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Banat Region Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Współpraca z gospodarzem oraz udogodnienia”

• „Lokalizacja , parking za zamykana bramą, stosunek cena do jakości i najważniejsze to przemili gospodarze .”

• Matejev konak Ocena: 10

„Cudowne magiczne miejsce z wspaniałym klimatem. Byliśmy z dziećmi, które Aktywnie korzystały z uroku tego miejsca. Gospodarze wspaniali, kontaktów i nie narzucający się. Pani która opiekuje się domem, przynosiła nam domowe SMAKOLYKI (pyszne!). Poczuliśmy się tam naprawdę ugoszczeni, życzliwością i wiejską sielanką.”

• Apartman Azra Ocena: 8

„Znakomita cicha lokalizacja w centrum miasta. W ramach ceny opłacony był parking w strefie płatnego parkowania.”

• „Apartament super my bylismy rodzina 2+3 naczynia sa dostępne podstawowe sprzęty też, nawrt po 2 szt ręczników mieliśmy co jest dużym plusem”

• Zlatna Vila Ocena: 10

„Super miejsce, wysoki standard. Mieszkanie wyposażone we wszystkie potrzebne sprzęty. Serdecznie polecam.”

• „Skorzystaliśmy z obiektu, żeby przespać się przed przekroczeniem granicy. Bardzo dobra opcja.Zameldowanie możliwe do północy. Darmowy parking. Duże mieszkanie, dobrze wyposażone. W pełni zaspokoiło nasze oczekiwania. Salon z aneksem kuchennym. Dwie sypialnie. Wygodne łóżka. No i przesympatycznych właściciel świetne mówiący po angielsku. Dzięki. Pozdrawiam.”

• „Alles super”

• „W samym centrum.”

• KOD VELIKIH TUJA Ocena: 9

„Bardzo fajny apartament, super wyposażony, akceptuje psy. Właścicielka bardzo sympatyczna i uczynna. Nie było problemu z wczesną porą śniadania. Super cena za taką jakość usługi. Gorąco polecam 😊”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Banat Region

na podstawie 12 615 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com