2. Niemcy – opinie o hotelach
  3. Niemcy – opinie o hotelach
Bavarian Swabia Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Wygodne łóżko, wyposażenie aneksu kuchennego, łazienka.”

• „Spokojne miejsce z przestrzenią dla rodziny. Bardzo nam się podobał stół do ping-ponga i piłkarzyki. Wygodne materace i świetnie wyposażona kuchnia.”

• „Apartament powyżej naszych oczekiwań. Czysto, gustownie urządzone. W apartamencie jest wszystko czego potrzebujesz i dużo więcej. Nawet kosmetyki, kawa, cherbata. W łazience pralna. Łóżka wygodne, pogoda była deszczowa, ale ogrzewanie działało i bez problemu można było wysuszyć ubrania. Zarówno właściciel jak i jego rodzina bardzo mili. Spędziłyśmy z koleżanką i dziećmi miło czas. Do Legolandu dosłownie 4 minuty autem. Idealna baza wypadowa. Polecamy w 200%”

• „Dużo miejsca, piękna łazienka, miejsce parkingowe.”

• Haus Triflinger Ocena: 10

„Wszystko nam się podobało !!! Wymarzony pobyt :-). Wszystko było wyjątkowo dobrze zorganizowane. Super mieszkanko, bardzo dobrze wyposażone. Czyściutko. Super gospodyni - pani Christine była bardzo miła i pomocna. Wszystko działało i było sprawne. Idealna lokalizacja na starym mieście”

• „Wszystko.”

• „Świetne miejsce, oryginalne śniadania, super podejście do dzieci i prezenty powitalne dla nich.”

• „Wystroj, wyposażenie, czystość były bez zarzutu. Apartament świetnie położony, blisko stacji kolejowej i sklepu spożywczego. Chwilowy brak miejsc do parkowania samochodu nie utrudniał pobytu. Cisza, spokój , mimo bliskości ulicy, dzięki roletom zewnętrznym.”

• Linda Ocena: 10

„Bardzo czysto, dwie sypialnie.”

• „Sniadanie było naprawdę smaczne, duży wybór owoców, na dodatek actimel dla dzieci to wogole jakieś wow! Nigdy się z tym nie spotkaliśmy a nasze dzieci bardzo lubią. Świeże Pieczywo! Smaczne! Czystość jak najbardziej na wysokim poziomie. Kuchenka, naczynia w pokoju też wielki plus. Kolację można było spokojnie wykonać sobie w pokoju.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Bavarian Swabia

na podstawie 119 426 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com