2. Německo hodnocení hotelů
  3. Německo hodnocení hotelů
Bergisches Land Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Zur alten Quelle Průměrné hodnocení: 9

„Příjemný rodinný hotel v centru městečka. Moc příjemní a ochotní majitelé. Byli jsme v březnu mimo hlavní sezónu, kdy nebyl hotel plně obsazen - k snídani nebyl klasický bufet, ale měli jsme takový zmenšený připravený na stole - všeho bylo dostatek.“

• Euro Park Hotel Hennef Průměrné hodnocení: 8

„Výborná snídaně, klidné přespání, pohodlná postel“

• Hotel Dona Průměrné hodnocení: 8

„Ubytování na heslo. Vypadnou Vám klíče. Heslo Vám přijde do mailu. Nečekejte personál. Na jednu dvě noce úplně ideální. Je tam vcelku klid a supr postele na spaní. Čisto, bez kuchyňky, parkování tak místo pro 3-4 auta, takže natěsno. Jinak doporučuju.“

• GenoHotel Forsbach Průměrné hodnocení: 9

„Uzasna snidane, velice klidny hotel u lesa, bezproblemove parkovani, prijemny velice cisty pokoj, mili lide, na prespani po ceste opravdu idealni, a to jsme ani nemeli cas vyzkouset bazen a saunu, to musi byt teprve parada! Za me skvele prekvapeni, hotel byl opravdu bezvadny.“

• Landhaus Nordhelle Garni Průměrné hodnocení: 6

„Klidna lokalita“

• Euro Park Hotel Hennef Průměrné hodnocení: 6

„Super parkování. Velmi ochotná paní recepční.“

• Hotel Restaurant Lüdenbach Průměrné hodnocení: 10

„Naprosto dokonalá snídaně. Restaurace stylová a pro nás velmi příjemné.“

• Romantikhotel Altenberger Hof Průměrné hodnocení: 9

„Ubytování výborné, snídaně velmi dobrá. Bohužel po 2 noci nebyla otevřena restaurace v hotelu a kromě vedlejší restaurace hotelu je velmi složité sehnat v okolí dobrou restauraci.“

• Kardinal Schulte Haus Průměrné hodnocení: 10

„Velmi příjemné a klidné místo - pro pracovní pobyt naprosto ideální. Pokoje byly velmi čisté, snídaně velmi dobrá. V docházkové vzdálenosti několik výborných restaurací. Na veletrh (Messe Koln) cca 20 minut autem. Byli jsme moc spokojeni“

• Hotel Landsknecht Průměrné hodnocení: 8

„Comfortable beds“