2. Slovenija: recenzije hotela
  3. Slovenija: recenzije hotela
Bled Provjerene recenzija stvarnih gostiju smještajnih objekata

• Bled Apartments Prosječna ocjena: 10

„Izvrsni domaćini, vrhunski smještaj, blizina jezera.”

• Vila Ana Generoes Bled Prosječna ocjena: 10

„Sve je bilo odlično. Svaka pohvala za domaćicu koja je izuzetno ljubazna. Smještaj je odlican,čist i udoban. Svaka preporuka svakome tko želi posjetiti Bled. :)”

• Aparthotel Gaja Prosječna ocjena: 10

„Sve je bilo fenomenalno. Dorucak bas lep i donose ga u apartman. Apartman ima sve, cak i dasku za peglanje i peglu- sto me odusevilo. Prostran, lep apartman blizu jezera. Domacin je bio ljubazan. Za svaku preporuku.”

• Apartments Mojca Prosječna ocjena: 10

„Izvrsna lokacija pored jezera, odlično opremljen i čist apartman, super komunikacija sa vlasnikom.”

• Vila Rina Prosječna ocjena: 10

„Smještaj predobar. Čak i više od očekivanog. Apartman je bio iznimno čist i udoban. Namještaj i svaki detalj u apartmanu zaista predobri. Apartman je na izvrsnoj lokaciji u Bledu. Domaćica od svake pomoći. Preporuke za ovaj smještaj.”

• Apartments Repinc Prosječna ocjena: 10

„Moderni apartman u kojem se nalazi sve što vam je potrebno za uživanje u Bledu. Prostor je vrlo dobro iskorišten i apartman je vrlo čist. Domaćin je vrlo ljubazan i zna preporučiti lokacije za parking, slastičarne, restorane i ostale sadržaje.”

• Vigorous Bled Apartment Prosječna ocjena: 10

„Sve”

• Apartma La Casa Prosječna ocjena: 10

„Lijep moderan apartman okružen mnoštvom sadržaja i prirodnih znamenitosti u okolici. Dobra komunikacija i uslužnost domaćice.”

• Holiday Homes Sara Prosječna ocjena: 9

„Osjećaj privatnosti u zasebnom objektu, izuzetno druželjubivi pas i mace. Novo renovirana kupaonica.”

• Apartmaji Koza Prosječna ocjena: 10

„Izvrsni domacini, posebno gazda koji je nas boravak ucinio kao da smo bili kod svoje kuce.”

30 najboljih objekata u regiji 'Bled'

na temelju 44.840 recenzija objekata na Booking.com-u