2. Słowenia – opinie o hotelach
  3. Słowenia – opinie o hotelach
Bled Region Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Apartmaji Baron Ocena: 10

„Bardzo uczynni, mili gospodarze.”

• La casa verde Ocena: 10

„Świetna lokalizacja, piękne widoki, kontakt z właścicielką świetny, parking na dwa auta, duża łazienka, mogły by być grubsze kołdry ale koce czekają w szafach”

• Apartments Boldin Ocena: 10

„Super lokalizacja, na miejscu parking, osobna kuchnia i wszystko co potrzeba.”

• Aparthotel Gaja Ocena: 10

„Śniadanie obszerniejsze niż się spodziewaliśmy. Sprawnie podane do pokoju. Dla 3 osób apartament wystarczający. Bardzo czytelne i jasne infomacje dot. odbioru klucza tym bardziej że przyjechaliśmy później niż plan zakładał i recepcja była cały czas z nami w kontakcie.”

• „Bardzo dobra lokalizacja, pokoje zadbane i czyste.”

• Vila Rajska ptica Ocena: 10

„Miejsce położone kilkaset metrów od jeziora! Cicho, spokojnie. Wystrój wnętrza wysmakowany. Klimatyzacja bez zarzutu. Mnóstwo miejsca. Gospodarze przyjaźni. Przy budynku przepiękny klon palmowy odmiany rubrum.”

• Apartma Tanya Bled Ocena: 10

„Apartament był wyjątkowy, najlepszy w jakim dotychczas się zatrzymaliśmy. W pełni wyposażony, bardzo czysto, właściciele przemili. Polecamy!”

• „Dobra lokalizacja, łatwy kontakt z obsługą”

• „Polecam bardzo, ♥️ bardzo miły Pan, świetny kontakt, czysty apartament, bardzo dobrze wyposażony, super lokalizacja, super balkon 😁”

• APARTMA CARNICA Ocena: 10

„Czysto, blisko do centrum i wszystko czego potrzeba :)”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Bled Region

na podstawie 40 117 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com