2. Czarnogóra – opinie o hotelach
  3. Czarnogóra – opinie o hotelach
Zatoka Kotor Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „”

• „Polecam całym sercem . Wszystko idealnie ! Dziękujemy i pozdrawiamy ❤️”

• Apartments Kiki Ocena: 1

„To że dzięki uprzejmości obsługi rewelacyjnego Hotelu Alkima mogliśmy korzystać z ich udogodnień i usług takich jak basen czy kawiarnia w której można było wykupić śniadania w hotelowej kawiarni można zjeść również lunch przygotowany przez rewelacyjnego kucharza oraz napić się koktajli z basenowego menu”

• „Świetna lokalizacja, blisko morze, knajpy, market i promenada. Apartament czysty i przestronny.”

• „Apartament bardzo czysty i świetnie wyposażony, rewelacyjna lokalizacja , do dyspozycji duży taras, okolica bardzo cicha, gospodarz bardzo pomocny i życzliwy, ogólnie wszystko godne polecenia”

• „Przepiękny widok. Czystość, pełne wyposażenie, miła gospodyni. Super lokalizacja w dzielnicy Kotoru - Skaliari.”

• „Bardzo gościnni właściciele. Na powitanie poczęstowali nas domowymi trunkami i wypiekami. Wyjście z apartamentu prosto do ogrodu. Idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi. Blisko do kilku plaż.”

• Apartments Colic Ocena: 10

„Świetna lokalizacja. Mieliśmy pokój na parterze i przez drogę od razu plaża. Czysto. Jest wszystko - kawa, herbata , czajnik , suszarka dla włosów 😁.( bo w hotelu obok nie było nic 😆). Byliśmy w okolicy zatoki Kotorskiej w czterech hotelach , no i ten polecam gorąco. Dziękuję.”

• Bay Mola Aparts Ocena: 8

„Super lokalizacja, bardzo miły i pomocny właściciel.”

• Herceg Novi Ocena: 9

„Piękny dom położony przy samej wodzie! Nowoczesne apartamenty. Miła właścicielka”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Zatoka Kotor

na podstawie 128 768 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com