2. Recenzije hotela u državi HUN
  3. Recenzije smeštajnih objekata u regiji Boršod-Abauj-Zemplen
Boršod-Abauj-Zemplen Proverene recenzije smeštajnih objekata od stvarnih gostiju

• Dia Apartman Ocena gostiju: 10

„Centar grada, lift, privatno parking mesto u zgradi. U apartmanu postoji apsolutno sve što vam je potrebno.”

• Katalin Apartmanház Ocena gostiju: 10

„Odličan objekat na superiornoj lokaciji. Obe banje Miškolca u neposrednoj blizini, kratka šetnja do 15min. Mada apartman jeste malo "uz brdo".. 100 metara šetnje za kondiciju tela nakon banje, deo je terapije:-) Tiha ulica bez imalo buke saobraćaja, dvorište apartmana predivno, parking odličan! Udobnost kreveta, grejanje i higijena prostorija, opremljenost kuhinje, prostor trpezarije za obedovanje: za svaku je pohvalu. Domaćin besprekoran. Kasnili smo 4 sata zbog kolapsa na granici i on nas je strpljivo sačekao. Veliko poštovanje i zahvalnost od nas.”

• BONI Apartman Ocena gostiju: 10

„Domacin veoma ljubazan. Dao nam je savete i uputstva koja su bila korisna a tiču se mesta koja posetiti. Smeštaj komforan i čist. Sve je lepo mirisalo. Osećali smo se kao kod kuće. Apartman je dobro opremnjen, svega je bilo što je neophodno. Najviše nam se dopala terasa gde smo uživali u miru i tišini uz cvrkut ptica.”

• PontJó Apartman Miskolc Ocena gostiju: 10

„Veoma moderan stan, potpuno opremljen.Izuzetno čisto.Detaljna uputstva za ulazak.Uživali smo u đakuziju 🙂Stan ima veliku terasu, dvorište,parking mesto.Sve je bilo savršeno.”

30 najboljih objekata za odmor u regiji Boršod-Abauj-Zemplen

na osnovu 21 509 recenzija objekata za odmor na Booking.com veb sajtu