2. Comentarii despre hoteluri în Serbia
  3. Comentarii despre hoteluri în Branicevo Region
Branicevo Region Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Prenoćište Srebrno Jezero Scor din comentarii: 10

„Zona unde este amplasat hotelul”

• Restoran sa prenoćištem Gornjak Scor din comentarii: 10

„Este un loc foarte frumos, in care ne-am simțit foarte bine.Hotelul este curat,iar priveliștea de pe terasa camerei a fost uimitoare.Restaurantul hotelului oferă mâncare excelenta, ospătarii înțeleg limba romana, se poate comunica cu ușurință cu ei.Tot personalul este foarte sociabil și comunicativ. Am stat doar o noapte, dar ne-am propus sa revenim la acest hotel, pentru mai multe zile.”

• Prenoćište Srebrno Jezero Scor din comentarii: 10

„Am revenit cu placere, dupa 2 saptamani la aceasta proprietate si de aceasta data am facut rezervare pt o camera tripla, cu terasa generoasa, cu vedere la lac si din nou nu am fost dezamagiti de loc ci dimpotriva, ne-a placut si mai mult. Ne-am bucurat din nou de ospitalitatea personalului (de la receptie, restaurant si zona pt micul dejun) si de facilitatile hotelului: camera super curata si moderna (prosoape de calitate schimbate zilnic), cu vedere la lac superba, parcare proprie gratuita, acces gratuit la plaja hotelului, mic dejun continental, bogat (toate compartimentele pt depozitare/prezantare erau pline cu mancare desi in hotel erau putine camere ocupate, fiind sfarsit de sezon).”

• Prenoćište Srebrno Jezero Scor din comentarii: 10

„Locația, căldura din hotel și camera, serviciile, micul dejun și amabilitatea personalului”

• Boatel Copacabana Scor din comentarii: 10

„Totul a fost perfect !!! Revenim ! Mulțumim gazdei !”

„Curățenie, Food”

• „Personal fiarte amabil, mancare foarte bună!”

• Hotel Danubia Park Scor din comentarii: 10

„Locatia ne-a depasit asteptarile. Totul a fost la superlativ. Rezervarea am facut-o fara sa avem prea multe alternative. Nu regretam, insa, absolut deloc. Mancarea a fost excelenta, atat la cina, cat si la micul dejun. Zona SPA a fost excelenta. Cu siguranta o recomand! Parcare este disponibila la locatie.”

• Boatel Copacabana Scor din comentarii: 10

„Totul a fost minunat”

• Hotel Mlavske Terme Ždrelo Scor din comentarii: 9

„Tot. Personalul de la recepție, sala de mese f. amabil.”

Cele mai bune 5 hoteluri din Branicevo Region