2. Comentarii despre hoteluri în Serbia
  3. Comentarii despre B&B-uri și hanuri în Branicevo Region
Branicevo Region Comentarii verificate pentru B&B și hanuri, de la clienţi reali

• Vila Dincic doo Scor din comentarii: 10

„Camera spațioasă curătenie , personalul super fain și restaurantul aproape de cazare preț calitate ok.”

• Kristal Apartmani - Banja Ždrelo Scor din comentarii: 9

„Ffffoarte curat”

• Vila Dunavski Raj Scor din comentarii: 8

„Poziția locației,imprejurimi”

• Moms house Scor din comentarii: 8

„Am avut camerele White și gold, chicineta in cameră, frigider cu congelator in camera White și un minifrigider la camera gold , am avut cafea și ceai din partea casei. Ambele camere aveau balcoane spre strada. Acces ușor, cu cod transmis de proprietar, pensiunea este aproape de faleza Dunării și în apropiere era o parcare cu destule locuri de parcare.”

• B&B Boem Scor din comentarii: 10

„Micul dejun diversificat. Personalul foarte amabil, politicos, profesionist. Terasă-Restaurant la proprietate, cu produse tradiționale, foarte bune, din Serbia. Locație Revin cu plăcere la această locație!”

• Apartmani MITIĆ Scor din comentarii: 10

„Ivan nu este doar o gazdă bună, ci este un adevărat prieten. Apartamentul este foarte frumos și confortabil, amplasat în cea mai bună poziție fata de lac. Locul de parcare rezervat este o facilitate importanta, de asemenea. Vom reveni cu siguranță!”

• Sun and river Apartments Scor din comentarii: 9

„Ce mai mult vederea din camera! Dunărea se vede când stai în pat iar de pe balcon e minunata”

• SOBE KOD TETA MILKE Scor din comentarii: 10

„Locație aproape de malul Dunării . Acces facil la magazine și tot ceea ce ai nevoie . Recomand !”

• Lago d'argento sobe Scor din comentarii: 10

„Este o locatie frumoasa, pare noua, desi gazda ne-a spus ca functioneaza de 5 ani, nimic nu este deteriorat. Camera mai mare decit majoritatea, exista un pat dublu mare, cu saltea dintr-o bucata care nu se misca, ceea ce a fost foarte important pentru noi, o canapea mare, fotolii, frigider, masuta, sifonier incapator. Totul straluceste de curatenie. Baia mare, cabina de dus in care nu te simti inghesuit. Balcon cu vedere spre lac, masa, 4 scaune si chiar un mic suport si cirlige pentru uscat rufe. Gazda este de exceptie, ne-a ajutat cu tot ce am avut nevoie. Parcare sigura in curte. 10 cu felicitari! Vom reveni.”

• Villa Bella Scor din comentarii: 9

„Totul”