2. Srbija: recenzije hotela
  3. Branicevo Region: recenzije smještaja s doručkom i prenoćišta
Branicevo Region Provjerene recenzije stvarnih gostiju smještaja s doručkom i prenoćišta

• Golubina 2 - Studio Apartman Prosječna ocjena: 9

„Prekrasan mali studio apartman, čisto i uredno.”

• Villa i SPA Stević Prosječna ocjena: 10

„Sve je bilo odlično. Kreveti su preudobni, sam centar, jako čisto. Za svaku preporuku.”

• Apartment Dedine Golubac Prosječna ocjena: 10

„Prelep, renoviran, prostran apartman, nadomak obale Dunava. Kreveti udobni, kupatilo čisto, sve što je potrebno za prijatan odmor. Hvala našim domaćinima koji su se trudili da nam učine boravak što prijatnijim. Zaista nam je bilo odlično!!!”

• Lago d'argento sobe Prosječna ocjena: 10

„Lokacija je vrhunska. Objekat je izuzetno uredan, pun prelepih detalja, opremljen, cist, domacinj su ljubazni… Sve je stvarno super!”

• Villa Bella Prosječna ocjena: 10

„Predivan pogled sa terase na Dunav. Izuzetno čisto i udobno.Odlična lokacija.”

• Sun and river Apartments Prosječna ocjena: 10

„Udobno, prijatni ljudi!”

• Apartmani MITIĆ Prosječna ocjena: 10

„Sve je bilo odlično. Rado ćemo se vratiti.”

• Valja Mare Moma Prosječna ocjena: 10

„Gospođa Branka nas je dočekala ljubazno i s radoscu.Domaćinski nam skuhala čaj, kavu i objasnila sve sto nam je potrebno.Isto tako nas je i ispratila.Sve je cisto, mirisljavo, uredno!Vidimo se opet i hvala gospođi Branki❤”

• Lago d'argento sobe Prosječna ocjena: 10

„Sve je super sređeno i vlasnici su odlični”

• Sun and river Apartments Prosječna ocjena: 10

„Sve je kao sa slika, cisto, uredno.Apartman ima odlicnu lokaciju sa pogledom na Dunav, i sve vam je blizu. Prostran parking ispred samog apartmana.”

20 najboljih smještaja s doručkom i prenoćišta u regiji 'Branicevo Region'

na temelju 5.064 recenzija smještaja s doručkom i prenoćišta na Booking.com-u