2. Recenzije hotela u državi SRB
  3. Recenzije pansiona i gostionica u regiji Branicevo Region
Branicevo Region Proverene recenzije pansiona i gostionica od stvarnih gostiju

• Apartmani MITIĆ Ocena gostiju: 10

„Lokacija je odlicna. Osoblje predusretljivo.”

• Lago d'argento sobe Ocena gostiju: 10

„Се беше прекрасно,тераса со поглед на езеро одма на шеталиште,прекрасна газдарица”

• Sun and river Apartments Ocena gostiju: 10

„Смештај на изузетној локацији. Особље више него добро и на услузи 24/7 . Све уредно и чисто! Одлично за породични одмор, мир и тишина ..”

• SOBE KOD TETA MILKE Ocena gostiju: 10

„Blizu Dunava, sve uredno čisto i savremeno a osoblje ljubazno.”

• „Смештај је на мирној локацији,што је супер. Нема гужве,буке локација за одмор.”

• Villa Bella Ocena gostiju: 8

„Veoma lepa lokacija. Čisto i uredno.”

• Guest House Keserovic Ocena gostiju: 10

„Odličan i veoma prostran smeštaj. Čisto i uredno. Domaćini ljubazni. Sve preporuke”

• Villa i SPA Stević Ocena gostiju: 10

„Došao sam na Srebrno jezero zbog Triatlona. Villa Stević mi je pružila sve kako bih se lepo odmorio, lokacijski bio blizu tranzicione zone i najvažnije, ljubaznost vlasnika je izvanredna. Uvek su bili tu za sva moja pitanja i zahteve, a posebno mi je značio kasni check-out. Na pitanje do kada treba da izađem, dobio sam odgovor: "Kada se događaj završi, nemamo nikog posle Vas u tom apartmanu" Tu uslugu nisu dodatno naplatili. Odnos cene smeštaja i onoga što se dobije 10/10.”

• Vila Dincic doo Ocena gostiju: 10

„Cisto, osoblje ljubazno, lokacija odlicna, mir i tisina. Preporuka za ovu vilu!”

• Moms house Ocena gostiju: 9

„Sve je bilo super.Ljubazno osoblje i sve kao što je i navedeno,čisto i uredno.Sve pogvale.”

20 najboljih pansiona i gostionica u regiji Branicevo Region

na osnovu 5 064 recenzija pansiona i gostionica na Booking.com veb sajtu