2. Rumunia – opinie o hotelach
  3. Braszów – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Braszów Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Vila Alisa Ocena: 10

„Przyjemne miejsce na krótki pobyt, lokalne przysmaki na śniadanie, dużo miejsc parkingowych, uprzejma obsługa”

• Ezio House Ocena: 8

„Widok na góry, smaczne śniadanie”

• „W niedalekiej okolicy od wszystkich atrakcji Bran. Uprzejmy właściciel,”

• „Kontakt z właścicielką, dekoracja pokoju, udogodnienia (w pełni wyposażona kuchnia i salon)”

• „świetna lokalizacja, przemiły personel, smaczne śniadania, w bardzo bliskiej odległości znajdują się restauracje z przepysznym jedzeniem. bardzo duży wybór lokalnych atrakcji.”

• Ambra Room's Ocena: 9

„Bardzo dobrze wspominam pobyt. Łatwo tam trafić. Miejsce jest przytulne i wygodne, można odpocząć.”

• Blue House Ocena: 9

„Było pyszne śniadanie. Sypialnia + kuchnia w Pełni wyposażona z jadalnią . Dużo miejsca. Właściwie to takie małe mieszkanie. Wszystko nam się podobało. Gorąco polecam. Halina z Polski”

• Amelia House Ocena: 10

„Świetne miejsce. Bardzo dobry kontakt z właścicielem, odpisuje na wiadomości i stara się pomóc, jeśli pojawiają się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości. Ośrodek jest bardzo dobrze wyposażony, przestronny i wygodny.”

• „Wspaniałe miejsce, gorąco polecam. Bardzo czyste, właścicielki witają poczęstunkiem,starsza z Pań ubrana w piękny strój ludowy. Łóżka wygodne, apartament przestronny, duży balkon mną wieczorne winko. Śniadanie wyjątkowe, bardzo smaczne.lokalizacja fantastyczna, kurort narciarski, blisko Braszowa, Rasnova,sanktuarium niedźwiedzi i innych fajnych miejsc. Polecam pensjonat jako jeden z najlepszych.”

• Relax Ocena: 10

„W obiekcie znajduje się wszystko co potrzeba . Duża kuchnia w pełni wyposażona. W łazience znajduje się suszarka . Bardzo dobre położenie . Blisko do zamku . Parkingu prywatny na placu przed obiektem”

30 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Braszów

na podstawie 112 250 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com