2. Niemcy – opinie o hotelach
  3. Niemcy – opinie o hotelach
Breisgau Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Świetnie wyposażony apartament, przemiły personel, wysoki standard obsługi i apartamentu. Spacerem do centrum km, miasto przeporknei klimatyczne. Polecam ma weekendowy wypad.”

• „Fantastyczne, przestronne mieszkanie dla większej grupy podróżujących. Wygodne, czyste, świetnie wyposażona kuchnia. Położone w centrum miasteczka, blisko restauracji, sklepów i w niedalekiej odległości od Europa Park. Daje poczucie przestrzeni i intymności.”

• „Bardzo dobra lokalizacja. w pobliżu parking lub można parkować w sąsiednich uliczkach (przy 2 dniowym pobycie- wychodzi drożej)”

• „Lokalizacja bardzo blisko centru. Do najważniejszych punktów turystycznych i widokowych można było dojść pieszo. Miejsce bardzo czyste, schludne. Miła obsługa. W pokoju była bardzo dobrze wyposażona kuchnia, można było na spokojnie zrobić śniadanie a nawet obiad.”

• „Bardzo czyste pokoje, miła i pomocna obsługa. Dla gości dostępna jest duża, w pełni wyposażna kuchnia. W budynku dostępna jest restauracja z przepysznym jedzeniem oraz piwem. Warto skorzystać.”

• „Super”

• Weingut Ringwald Ocena: 10

„Obiekt to winnica na skraju miasteczka, cicho, przytulnie. W czasie pobytu widzieliśmy lisa, sarny z młodym, a zające musiałem przegonić z drogi, żeby przejechać. Przepiękna okolica do wędrówek, rowerów i zwiedzania, zarówno Alzacja jak i Badenia.”

• „Super”

• „Ogólnie wszystko było w porządku”

• „Pięknie, czysto, właściciele bardzo mili i pomocni. Bardzo dobrze wyposażona kuchnia, wygodne łóżko, balkon.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Breisgau

na podstawie 53 807 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com