2. Węgry – opinie o hotelach
  3. Węgry – opinie o hotelach
Central Hungary Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Lokalizacja”

• Jáde Panzió Ocena: 10

„Zamknięty parking, blisko do metra. Wygodne łóżka, czyste.”

• „Korzystna lokalizacja”

• Garden House Ocena: 8

„Świetny personel, można liczyć na szybka i rzetelna pomoc. Jedynym minusem był dla mnie parking oddalony od zakwaterowania aczkolwiek, był chroniony. Cena adekwatna co do jakości. Jadąc z grupa znajomych akurat w naszym pokoju tv miało możliwość do korzystania z yt.”

• „Piękny widok smaczne śniadania przemiła obsługa”

• BI&BI Ocena: 10

„Bardzo miła atmosfera. Smaczne śniadania. Całodobowy dostęp do kawy/herbaty. W ostatnim dniu, z uwagi na wczesny wyjazd, dostaliśmy śniadanie na wynos. Wygodne łóżko. Klimatyzacja w pokoju. W łazience wszystko co potrzeba. Lokalizacja bardzo dobra - 2 minuty spacerem przystanek tramwajowy i metro. Od dworca kolejowego ok. 10 min. tramwajem. Za rogiem centrum handlowe oraz deptak z knajpkami. Blisko też do Wzgórza Zamkowego (20 min. spacerem), z którego rozciąga się piękny widok na Dunaj i cały Budapeszt.”

• Centrooms House Ocena: 5

„Dobra lokalizacja, uprzejmy personel”

• Klauzal 14 Ocena: 7

„Lokalizacja znakomita. Piękna zabytkowa kamiennica.”

• „Dogodna lokalizacja niedaleko lotniska.”

• „Lokalizacja hotelu bardzo blisko żoltej linii metra w niedalekiej odległości od centrum. Dzielnica bezpieczna na ulicy kilka ambasad . Bardzo blisko maly sklep oraz Lidl. Sposób przekazania kluczy do pokoju (nie ma recepcji na miejscu) jest bardzo praktyczny. Właściciele bardzo pomocni informują również o atrakcjach, miejscach do zwiedzania oraz restauracjach godnych polecenia. Jak również jakich miejsc unikać w Budapeszcie. Na miejscu nie ma parkingu jak w większości hoteli w Budapeszcie ale można parkować na dedykowanych zatokach na ulicy zgodnie z obowiązującymi godzinami i oplatami . Są w okolicy parkingi płatne podziemne. Z części podpowiedzi właścicieli skorzystaliśmy i byliśmy zadowoleni. Pokoj czysty często sprzątany. Ręczniki wymieniane na bieżąco. Śniadania smaczne choć przy dłuższym pobycie monotonne. Obsługa na bieżąco wszystko uzupełniała, wszystko było zawsze świeże. Bardzo klimatyczne miejsce godne polecenia nawet na dłuższy pobyt. Jest to mały typowo rodzinny biznes i nie należy spodziewać się zasad obowiązujących w dużych sieciowych hotelach. Miejsce na budżetowy wyjazd godne polecenia na krotki lub dłuższy pobyt.”